Reklama

Full House

Pełna chata

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 69
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pełna chata": Serial w wersji filmowej

Fani seriali za oceanem drżą! Stacja Lifetime bierze się za ich ukochane seriale i robi z nich filmowe masakry.

Zaledwie kilka dni po ogłoszeniu przez Netflix decyzji o nakręceniu sequela serialu „Pełna chata”, stacja Lifetime poinformowała, że zaczyna prace nad nieautoryzowanym filmem „The Unathorized Full House Story”.

Reklama

4 czerwca do sieci wyciekło pierwsze zdjęcie obsady. Dziś trwa już wielkie odliczanie do premiery – 22 sierpnia w USA.

Pomysł, choć ciekawy, bo ukazujący kulisy powstawania popularnego sitcomu spotkał się z chłodnym przyjęciem ze strony fanów serialu.

– Czy oni chcą zniszczyć nasze wspomnienia, pokazując na ekranie jakieś tanie podróbki ulubionych bohaterów? – pytają na forach i zapowiadają, że nie mają zamiaru go oglądać.

Kłótnie i skandale

Nie zraża to jednak amerykańskiej stacji, która zapowiedziała kolejne filmy. Tym razem przyjrzy się kultowym już hitom Aarona Spellinga.

– Na pierwszy ogień weźmiemy się za „Beverly Hills 90210”. Skupimy się na czterech pierwszych sezonach, które dla produkcji były jak jazda bez trzymanki. Ekranowe i prywatne dramaty gwiazd, które nie stroniły od kłótni, rywalizacji, romansów i odchodziły w atmosferze skandalu – zapowiadają producenci Lifetime. Dodają też, że: – Po nim przyjdzie czas na Melrose Place.

Fani Spellingowych perełek świadomi są, że klamka już zapadła – filmy powstaną. Po cichu liczą jednak, że na ekranie zobaczą godnych następców gwiazd, które w latach 90. podbiły ich serca.

MG

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pełna chata | Netflix

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje