Reklama

Full House

Pełna chata

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 69
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pełna chata" po latach

Już za rok bohaterowie kultowego sitcomu powrócą po latach w nowej, 13-odcinkowej kontynuacji serialu pod nowym tytułem – „Fuller house” („Pełniejsza chata”). Zanim jednak zobaczymy ich ponownie na ekranie, sprawdźmy, co wydarzyło się w prywatnym życiu jego gwiazd.


Mary-Kate i Ashley Olsen (Michelle)

Reklama

Dzięki "Pełnej chacie" siostry szybko stały się ulubionymi bliźniaczkami Hollywood. Na przestrzeni lat 28-letnie dziś aktorki Olsen zagrały w wielu filmach oraz serialach i dorobiły się ogromnej fortuny - ich nazwisko stało się instytucją. W 2012 r. podjęły wspólną decyzję o porzuceniu karier aktorskich na rzecz mody - obecnie projektują dla znanej marki. Jako nastolatki zasmakowały imprezowego stylu życia. Długo przyjaźniły się z Paris Hilton i Lindsay Lohan. Po skandalu związanym ze śmiercią Heatha Ledgera (2004 r.) - aktor zmarł po imprezie z Mary-Kate w jej domu - postanowiły odciąć się od rozrywkowego światka.

W 2004 r. Mary-Kate przyznała się, że toczy walkę z anoreksją. Dziś już jest zdrowa. Po wielu romansach m.in ze Stavrosem Niarchosem III, Maxwellem Snowem czy Nate’em Lowmanem, w maju 2012 r. Mary-Kate związała się ze starszym o 17 lat Olivierem Sarkozym. Zaręczyli się w marcu ub. r. Z kolei Ashley, na której liście chłopaków znaleźli się Matt Kaplan, Justin Bartha i David Schulte, od 2014 r. jest dziewczyną 48-letniego Benneta Millera. 

Joihn Stamos (Jesse)

Po rozstaniu z "Pełną chatą" chciał diametralnie zerwać z wizerunkiem Jessego. Porzucił mały ekran i rozpoczął przygodę z Broadwayem. Ta trwa do dziś. Powrócił w 2000 r. z główną rolą w serialu "Złodziejska para". Od tamtej pory regularnie pojawia się na ekranie tv - raz na pierwszym planie (np. "Ostry dyżur", sez. 13-15.), a raz gościnnie (np. "Glee"). W sezonie 2015/16 znalazł się na liście płac nowości ABC "Members only". Po wielu gorących romansach (np. z Demi Moore) w 1994 r. na pokazie Victoria’s Secret poznał modelkę Rebeccę Romijn. 19 października 1998 r. pobrali się. Niestety, w kwietniu 2004 r. John i Rebecca podjęli decyzję o separacji.

Powód? Oficjalny - różnica charakterów nie do pogodzenia. Nieoficjalny - Romijn skupiona na karierze aktorskiej nie chciała urodzić Stamosowi upragnionego dziecka. Rok później (marzec) sąd unieważnił małżeństwo aktorskiej pary. John wpadł w wir romansów. Na liście jego pocieszycielek znalazły się m. in. modelka Emma Heming (2007), Leah Marcsh (2007-2010, planowali nawet ślub) oraz aktorki: Renée Zellweger (2011 r.) i Amy Poehler (2012 r.). - Przez ostatnie 10 lat wiedziałem, że chcę ponownie ożenić się i mieć dzieci. Więc czekam na to - wyznał po swoich 50. urodzinach (sierpień 2014 r.). Na razie skupia się jednak na przypadkowych podbojach. - Po seksie wiele dziewczyn chce zrobić sobie ze mną selfie - wyznaje z dumą.

Candace Cameron (D.J.)

Jeszcze jako gwiazda "Pełnej chaty" poznała swojego przyszłego męża - hokeistę Valeri Bure’a (przedstawił ich sobie Dave Coulier). Rok po zakończeniu serialu (1995 r.) pobrali się. Aktorka odstawiła karierę na bok - głównie występy w filmach telewizyjnych - i wyprowadziła z mężem do Montrealu, by wspierać jego drogę zawodową. Nowa sytuacja okazała się trudna. - Pocieszałam się jedzeniem. Nabawiłam się bulimii - wyznała w książce "Balancing It All". Z opresji wybawiła ją... wiara. - Nagle w moim życiu pojawił się Bóg. Nie potrzebowałam już jedzenia - napisała. Dziś 39-letnia Candace jest nadal szczęśliwą żoną Bure’a i matką trójki dzieci - córki Natashy (1998) oraz synów: Leva (2000 r.) i Maksima (2002 r.).

Dave Coulier (Joey)

Sukces zawodowy opłacił porażką osobistą - w 1992 r. rozpadło się jego małżeństwo z Jayne Modean. Już jako kawaler z odzysku rozpoczął gorący romans z piosenkarką Alanis Morissette, który zakończył się równolegle z "Pełną chatą" (1995 r.). Dekadę później w sercu Dave’a pojawiła się nowa miłość - fotografka Melissa Bring. W czerwcu ub. r. odbył się ślub pary. Po zakończeniu pracy na planie "Pełnej..." Coulier skupił się karierze komika oraz... pilota. W 2012 r. 52-letni wówczas aktor odbył kursy doszkalające i od tej pory lata swoim prywatnym Beechcraftem Bonanza. Od lat Coulier jest także fanem hokeja i aktywnym działaczem na rzecz fundacji charytatywnych.

Jodie Sweetin (Stephanie)

Po zakończeniu serialu postawiła na naukę. W trakcie studiów wyszła za mąż za policjanta Shauna Holguina (2002 r.). Dwa lata po zakończeniu edukacji rozpoczęła eksperymenty z narkotykami i alkoholem. - Byłam bezrobotna, znudzona i próbowałam. Wkrótce metamfetaminę brałam już codziennie - napisała w biografii "unSweetined". Prowadziła podwójne życie do 2005 r., kiedy to jedną z imprez zakończyła na ostrym dyżurze. Mąż poznał prawdę i wniósł sprawę o rozwód. Sweetin trafiła na odwyk. Podczas jednej z kuracji (maj 2007 r.) poznała Cody’ego Herpina. Dwa miesiące później pobrali się. W kwietniu 2008 r. urodziła się im córeczka - Zoie Laurelmae. W listopadzie 2008 r. aktorka odeszła od męża, mając dość tego, że był bezrobotny, przez co żyli na krawędzi ubóstwa. Podczas batalii sądowej Herpin oskarżył żonę o picie, a ta na chwilę straciła prawa do opieki nad córką. Po sfinalizowaniu rozwodu (kwiecień 2010 r.) serce Jodie należało już do innego mężczyzny - D.J. Morty Coyle. W sierpniu para powitała na świecie Beatrix Carlin. 15 marca 2012 r. Sweetin i Coyle pobrali się. W lutym b.r. sąd unieważnił małżeństwo 33-letniej aktorki. Powód? Różnice nie do pogodzenia.

Bob Saget (Danny)

Od ostatniego klapsa na planie serialu regularnie pojawia się na małym ekranie. Najdłużej związany był z sitcomem "Jak poznałem waszą matkę", gdzie podkładał głos Teda z 2030 r. Gdy nie gra na małym ekranie, występuje na Broadwayu oraz reżyseruje. W 1997 r. do historii przeszło jego 15-letnie małżeństwo z Sherri Kramer. Powód: nałóg Boba, do którego przyznał się w swoich wspomnieniach "Dirty Daddy" (2014 r.): - Byłem dobrym tatą, dobrym aktorem, ale piłem za dużo. Pod koniec lat 90. został zatrzymany za szybką jazdę pod wpływem alkoholu. Opamiętał się. Dziś 58-letni aktor żyje w trzeźwości i jest otwarty na miłość. - Zadanie niełatwe. Moja partnerka musi być mną w wersji kobiecej - mówi z przekąsem.

Lori Loughlin (Rebecca)

Po zdjęciu "Pełnej chaty" z anteny pozostała wierna serialom, ale na kolejną główną rolę czekała do 2004 r., kiedy to została Avą w "Summerland". W 1996 r., po siedmiu latach dobiegło końca jej małżeństwo z bankowcem Michaelem R. Burnesem. Powód oficjalny: różnice charakterów, nieoficjalny i prawdziwy: nowe uczucie. W 1995 r. Lori poznała mężczyznę, którego do dziś określa mianem "miłości życia" - znanego projektanta mody, Massima Giannulliego. Pobrali się w Święto Dziękczynienia w 1997 r. Dwa lata później byli już rodzicami dwóch dziewczynek: Isabelli Rose (1998 r.) oraz Olivii Jade (1999 r.). Para wychowuje także Gianniego (22 l.) - syna Giannulliego z poprzedniego związku.

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pełna chata

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje