Pati
Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 41
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pati": Pierwszy odcinek spin-offu "Skazanej" jest już dostępny

Trwa jeszcze sezon wakacyjny, tłumy turystów i gwar nad Bałtykiem, w takich okolicznościach poznajemy tytułową bohaterkę serialu – Pati, mieszkankę nadmorskiego miasteczka. Spin-off "Skazanej" z Olą Adamską w roli głównej, czyli "Pati" od dziś dostępny jest w Playerze!

"Pati": O czym opowie serial?

Pati (Aleksandra Adamska) właśnie dowiaduje się, że w mieszkaniu, które zajmuje wraz z dwójką młodszego rodzeństwa i matką znowu odcięli im prąd i zalegają z czynszem. Niestety Julita, matka Pati, ucieka od odpowiedzialności w alkohol i narkotyki, spędza czas w barach i na parkiecie. W przeciwieństwie do niej, Pati ma ambicje. Złożyła papiery do szkoły gastronomicznej w Sopocie, czeka w nerwach na decyzję, czy zostanie przyjęta. Sony, lokalny dealer narkotykowy, zaczyna nękać Pati. Chce, by spłaciła długi matki. 

Reklama

Pati odkrywa, że Julita próbowała zarobić pieniądze, handlując narkotykami. Spłaca dług matki wobec dealera, pomaga jej w tym Krystian, który podkochuje się w Pati. Julita ponownie idzie do Sony’ego po narkotyki.

"Pati": Obsada

W obsadzie "Pati" oprócz Aleksandry Adamskiej pojawią się też między innymi Konrad Eleryk (Krystian), Agnieszka Przepiórska (Julita, matka Pati), Natalia Wolska (Natalka, siostra Pati), Fryderyk Surowiec (Natanek, brat Pati), Ewa Gawryluk (Maria Sobotko), Marek Richter (Tomasz Sobotko), Magdalena Walach (Agata Rulewska), Tomasz Drabek (Marek Rulewski), Filip Gołąb ("Sony"), Grażyna Bułka (Wiesia), Ina Sobala (Majka), Marcin Sitek (Jacek), Ewa Telega (Mistrzyni) i Tomasz Schimscheiner (Wiktor Walicki).

"Pati": Gdzie i kiedy oglądać?

Pierwszy odcinek "Pati" jest dostępny w Playerze. Kolejne odcinki w każdy piątek. 

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Pati
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy