Reklama

Paradoks

Ocena
serialu
5,9
Przeciętny
Ocen: 89
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Paradoks": Bogusław Linda i Katarzyna Chrzanowska byli w sobie do szaleństwa zakochani...

Bogusław Linda, czyli niezapomniany podinspektor Marek Kaszowski z "Paradoksu", od lat wiedzie szczęśliwe życie u boku znanej fotografki Lidii Popiel. Nie jest ona jednak pierwszą wielką miłością aktora...

Kto wie, jak potoczyłoby się życie Bogusława Lindy, gdyby jego ukochana sprzed lat nie wyjechała na stypendium do Paryża... Katarzyna Chrzanowska, czyli niezapomniana Ewa Werner z telenoweli "Adam i Ewa" i Barbara Świętochowska z "Pierwszej miłości", bo o niej mowa, nie mogła jednak nie wykorzystać szansy, jaką dostała od losu.

Reklama

Tuż po ukończeniu szkoły aktorskiej pojechała do stolicy Francji, by tam kontynuować naukę zawodu w Konserwatorium Teatralnym. W Warszawie zostawiła rodziców i zrozpaczonego Bogusława.

Bogusław Linda i Katarzyna Chrzanowska poznali się w czasie kręcenia serialu "Crimen" Laco Adamika.

Ona - świeżo upieczona absolwentka warszawskiej szkoły teatralnej, świetnie sobie radziła przed kamerą i wróżono jej wielką karierę. On miał już na swoim koncie wybitne role w filmach Andrzeja Wajdy i Agnieszki Holland, ale nie był jeszcze "tym Lindą", którego znamy z "Psów" czy "Krolla", choć miał już spore grono wielbicielek i wiadomo było, że wkrótce będzie wielką gwiazdą polskiego kina.

Członkowie ekipy serialu "Crimen" od razu zauważyli, że intymne sceny, które wspólnie grali Katarzyna i Bogusław, nie tylko nie sprawiały im żadnych trudności, ale wręcz dawały im przyjemność - przytulali się przed kamerą mocniej niż powinni.

Nie rozstawali się także w czasie przerw, poza planem szukali bliskości i nie potrafili, a może wcale nie chcieli, ukryć uczuć, które zaczynały nimi targać.

Bogusław Linda przywoził Katarzynę na plan, szeptano, że młodziutka aktorka coraz częściej spędza wieczory w jego wynajętym mieszkaniu...

Spodziewano się, że Kasia zrobi wszystko, żeby usidlić Lindę. Tymczasem ona zaskoczyła wszystkich podejmując nagłą decyzję o wyjeździe do Paryża.

Bogusław Linda niebawem także wybrał się nad Sekwanę. Oficjalnie - na wycieczkę z przyjaciółmi.

Wiadomo jednak, że spotkał się wtedy z Kasią i zadał jej ważne pytanie: czy zamierza wrócić do Polski.

Ona w odpowiedzi przedstawiła mu... narzeczonego - Piotra, którego poznała tuż po przyjeździe do Paryża. Piotr, właściciel firmy konserwującej zabytki, wkrótce został jej mężem i ojcem jej córek bliźniaczek - Stefanii i Celiny.

Bogusław Linda niemal w tym samym czasie poślubił poznaną w szpitalu pielęgniarkę.

Co ciekawe, też został ojcem bliźniaków - dla odmiany - chłopców, Mikołaja i Michała.

Latem 2002 roku Katarzynę Chrzanowską spotkała wielka tragedia - podczas urlopu w Grecji jej mąż miał wypadek.

Zginął podczas nurkowania... Aktorka do dziś nie może się z tym pogodzić.

Po rozwodzie Bogusław Linda spotykał się z kilkoma kobietami, aż w końcu ułożył sobie życie u boku Lidii Popiel, która stworzyła mu dom, o jakim zawsze marzył.


Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje