Reklama

Paradoks

Ocena
serialu
5,9
Przeciętny
Ocen: 89
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nie chce rozmieniać się na drobne

Gabriela Muskała, czyli komisarz Monika Duszaj z "Paradoksu", żartuje, że ma swoim koncie więcej nagród niż... ról. Być może jest to zasługą tego, że - jak sama mówi - nie przyjmuje wszystkich propozycji pracy, jakie dostaje.

- Mam solidnie poukładane priorytety i w taki sposób dobieram role, żeby nie mieć poczucia rozmieniania się na drobne. Wchodzę tylko w te projekty, które mnie interesują - twierdzi Gabriela Muskała.

Reklama

Aktorka znana jest z tego, że stara się, aby każda jej kolejna rola była diametralnie różna od poprzedniej. W serialu "Głęboka woda" zagrała byłą zakonnicę pracującą w ośrodku pomocy społecznej, w "Ja to mam szczęście!" wcieliła się w wojującą feministkę i szaloną panią psycholog, w "Paradoksie" gra policjantkę.

Ciekawostką jest, że na planie "Paradoksu" Gabriela Muskała po raz piąty w swej karierze pracuje przed kamerą pod czujnym okiem swojego... męża, Grega Zglińskiego, który reżyseruje (na zmianę z Borysem Lankoszem) najnowszy serial kryminalny telewizyjnej Dwójki.

Wcześniej spotkali się już przy okazji realizacji serialu "Londyńczycy" oraz filmów "Królowa aniołów", "Tout un hiver sans feu" i "Wymyk". Ta ostatnia produkcja przyniosła Gabrieli nagrodę za drugoplanową rolę kobiecą na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Gabriela Muskała świętować będzie w tym roku 20. rocznicę swojego debiutu na profesjonalnej scenie teatralnej, na której po raz pierwszy stanęła w 1992 roku jako... Ania z Zielonego Wzgórza.

Nie wszyscy wiedzą, że aktorka jest także bardzo utalentowaną autorką sztuk teatralnych, które pisze razem z siostrą Moniką pod pseudonimem Amanita Muskaria. Ich sztuka "Daily Soup" od pięciu lat nie schodzi z afisza Teatru Narodowego i za każdym razem grana jest przy pełnej widowni!

Gabriela Muskała nie jest gwiazdą, której zależy na masowej popularności. Nie bywa na bankietach, rzadko pokazuje się na czerwonych dywanach, nie występuje w programach telewizyjnych promujących celebrytów.

- Szkoda mi na to czasu, który wolę poświęcić dla rodziny - mówi.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Gabriela Muskała | seriale | Paradoks (Serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje