Reklama

​Córka Bogusława Lindy idzie w jego ślady. Podobna do sławnego taty?

​Dzieci aktorów często idą w ślady swoich sławnych rodziców. W zagranicznym i polskim show-biznesie jest wiele takich przykładów. Od kilku lat swoich sił próbuje córka Bogusław Lindy. Ma szansę na sukces?

Aleksandra Linda, córka Bogusława Lindy i fotografki Lidii Popiel, poszła w ślady mamy i przez lata związana była głównie ze światem mody. Na ściankach pokazywała się rzadko, ale zawsze przyciągała uwagę fotoreporterów. W 2017 roku postanowiła spróbować swoich sił w aktorstwie.

Zadebiutowała na wielkim ekranie u boku samego Popka w filmie "Totem". Dwa lata później zagrała w produkcji "Diablo. Wyścig o wszystko". Zagrała również zagrała niewielką rolę u boku ojca w filmie "Psy 3. Ostatnia krew". W wywiadach zarzekała się, że to nie sławny ojciec załatwił jej rolę w filmie. "Trafiłam tam z castingu. Skontaktowałam się z panem reżyserem Władysławem Pasikowskim i otrzymałam zaproszenie na przesłuchania" - mówiła w rozmowie z "Życiem na gorąco". 

Reklama

Co więcej, starała się ukryć przed ojcem swój udział w filmie. "Trzymałam to w tajemnicy przed tatą, że dostałam angaż. Zupełnie niepotrzebnie, choć tata przyznał, że się o mnie boi, bo to niełatwa praca" - mówi dziś Aleksandra Linda. - "Aktorstwo to moja pasja. Chciałam być aktorką, choć długo nie czułam się gotowa, żeby w ten świat wejść. Myślałam, że ludzie zaczną mi zarzucać, że mam łatwiej, bo jestem córką znanych rodziców. Dlatego muszę dawać z siebie więcej".

Aleksandra przyznała również, że dopiero przed wejściem na plan trzeciej części "Psów", zobaczyła dwie wcześniejsze. Wcześniej nie pozwalali jej na to rodzice, którzy uznali, że pełne przemocy oraz seksu "Psy" i "Psy 2. Ostatnia krew" nie są dla niej odpowiednie. Córka Bogusława Lindy długo nie oglądała filmów ojca. Nie chciała burzyć sobie jego obrazu z życia prywatnego. 

"Teraz nie przejmuję się tym, że tata umiera na ekranie, czy śpi z inną kobietą. Wiem, że to nie jest naprawdę, to są tylko filmy. A dziecku ciężko byłoby zrozumieć takie kwestie. [...] Zostało mi jeszcze bardzo dużo filmów do obejrzenia z tatą. Mogę je sobie dozować. Oglądać, kiedy tylko chcę. Będą mi towarzyszyć przez całe życie" - przyznała w jednym z wywiadów.

29-latka chętnie pojawia się na ściankach. Jako córka znanej pary często jest w centrum zainteresowania prasy. Niedawno pojawiła się na imprezie z okazji 10. edycji kampanii Dotykam=Wygrywam. Jej oryginalna stylizacja wywołała prawdziwe poruszenie w sieci. Aktorka i modelka postawiła na odważny biało-czarny komplet, składający się ze stanika i spódnicy, odsłaniając przy tym umięśniony brzuch. Aleksandra Linda doskonale wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Jesteśmy pewni, że to dopiero początek jej kariery i jeszcze namiesza w polskim show-biznesie. 


swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje