Reklama

Para nie do pary

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 12
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Para nie do pary": Nowa perspektywa serialowych emocji

Już w poniedziałek, 26 września, na platformie player.pl zadebiutuje nowa, wyjątkowa produkcja. "Para nie do pary"!

To pierwszy serial zrealizowany w technologii 360 stopni. Dzięki temu widz może znaleźć się w samym centrum wydarzeń i decydować, co w danym momencie ogląda. W rolach głównych zobaczymy pomysłodawczynię projektu - Magdalenę Różczkę oraz Pawła Małaszyńskiego. Towarzyszyć im będą m.in. Małgorzata Socha, Katarzyna Bujakiewicz czy Wojciech Mecwaldowski.

Reklama

"Para nie do pary" to serial komediowy, który wprowadzi widza na inny poziom rozrywki. Wszystkie sceny zostały zarejestrowane specjalną kamerą, która umożliwia nagrywanie kilku kadrów jednocześnie.

Dzięki temu powstał obraz 360 stopni, po którym widz może się dowolnie "rozglądać". Zastosowanie tej innowacyjnej technologii pozwala na oglądanie serialu z zupełnie nowej perspektywy, co dostarcza niecodziennych wrażeń. Już od poniedziałku, wszystkie odcinki można oglądać na desktopach, a także smartfonach i tabletach w każdym miejscu i o każdej porze.

Do oglądania serialu można również wykorzystać gogle VR, które pozwolą doświadczyć wszystkich możliwości formatu 360 stopni.

Serial "Para nie do pary" przedstawia losy małżeństwa - Majki i Szymona - którzy są zderzeniem dwóch przeciwstawnych osobowości. Na pierwszy rzut oka więcej ich dzieli niż łączy.

Ona - producentka serialowa w dużej stacji TV, do życia podchodzi poważnie, jest poukładana i nieco formalna. On - wyluzowany barman, który patrzy na życie z przymrużeniem oka. Różnią ich gusta muzyczne, modowe i podejście do związku. Ich odmienne charaktery i upodobania nie tylko podnoszą temperaturę, ale też prowadzą do wielu zabawnych, życiowych perypetii. Jednak zawsze udaje im się znaleźć sposób na zażegnanie konfliktu i odnalezienie w sobie nawzajem tego, co kochają najbardziej. 

Premiera 5-odcinkowego serialu "Para nie do pary" już w poniedziałek, 26 września.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje