Reklama

Para nie do pary

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 12
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Para nie do pary": Magdalena Różczka wystawiła się na licytację!

Magdalena Różczka, czyli Majka z "Pary nie do pary", od lat wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku podarowała na aukcję WOŚP... jeden dzień swojego życia. Cena za spędzenie kilkunastu godzin w towarzystwie gwiazdy przekroczyła już 10 tysięcy złotych!

- Jeśli tylko mogę, to dmucham w żagle Jurka Owsiaka, dmucham w żagle wszystkich osób czyniących dobro na co dzień. Przyłączam się do każdego dobrego człowieka, który ma na tyle siły w sobie i ogromne serce, żeby działać - powiedziała Magdalena Różczka w programie "Fakty po Faktach" w dniu 25. Finału WOŚP.

Reklama

Kiedy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz pierwszy, Magda Różczka miała zaledwie 14 lat.

- Siedziałam u mojej babci na podłodze, oglądałam telewizję i byłam kompletnie oszołomiona. Nie rozumiałam, o co chodzi, ale czułam, że dzieje się coś bardzo, bardzo ważnego. I czułam, że muszę wyjść z domu i przyłączyć się do tej akcji, być jej częścią - wspomina odtwórczyni roli Alicji Szymańskiej w "Lekarzach".

Magdalena Różczka od lat wspiera WOŚP.

- W tym roku wystawiłam na aukcję dzień ze mną. Można wylicytować zaproszenie dla dwóch osób, które przyjadą do mnie, z którymi pójdę do zakładu fryzjerskiego, do charakteryzatorki i na kolację z aktorami filmu "Po prostu przyjaźń" - mówi aktorka i dodaje, że nie może się już doczekać chwili, kiedy pozna zwycięzców aukcji.

- To będzie dzień pełen niespodzianek! Będzie cudownie! - twierdzi.

Żadna z gwiazd, do których Magda Różczka zwróciła się z prośbą o udział w kolacji ze zwycięzcą licytacji, nie odmówiła jej wsparcia.

- Każdy, do kogo zadzwoniłam, mówił, że to fajny pomysł i że na pewno przyjdzie na tę kolację, o ile nie będzie tego wieczora grać w teatrze - potwierdza Magda, więc niewykluczone, że osoba, która zaoferuje największą kwotę za dzień z aktorką, spotka się też m.in. z Agnieszką Więdłochą, Maciejem Zakościelnym, Piotrem Stramowskim, Katarzyną Dąbrowską i Bartłomiejem Topą.

Zwycięzca licytacji dnia z Magdaleną Różczką, nie tylko spędzi w towarzystwie aktorki cudowne chwile, ale też dostanie od niej ważący kilogram srebrny klucz do szczęścia.

W niedzielę wieczorem cena za spotkanie z gwiazdą "Pary nie do pary", "Lekarzy" i "Czasu honoru" przekroczyła 10 tysięcy złotych. Licytacja zakończy się 24 stycznia.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje