Reklama

Papiery na szczęście

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 908
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Przemysław Cypriański podbije serce Adriany Kalskiej?

Przemysław Cypryański był jedną z gwiazd "M jak miłość". Dziesięć lat temu przystojny aktor pożegnał się z ekipą serialu i zaczął podbijać polski show-biznes. Pod koniec sierpnia zawalczy o serce innej gwiazdy "M jak miłość".

Nie tylko "M jak miłość"

Przemysław Cypryański podbił serca widzów dzięki roli w "M jak miłość" W kultowym serialu wcielał w Kubę. W 2012 roku postanowił pożegnać się z serialem. Nie chciał jednak, by koniec Kuby był tak drastyczny jak Hanki Mostowiak, dlatego jego bohater został wysłany za granicę. Fani jeszcze przez kilka lat mieli nadzieję, że jego bohater wróci do serialu.

W następnych latach aktor wystąpił w kilku programach telewizyjnych oraz popularnych serialach. Jednak w żadnej z produkcji nie zagrzał miejsca na dłużej. W ubiegłym roku wrócił na mały ekran w serialu "Święty". W produkcji Czwórki Cypryański wcielił się w charyzmatycznego księdza proboszcza. 

Reklama

Przemysław Cypryański: W każdej chwili jestem gotowy, by ruszyć przed siebie

Przemysław Cypryański zawalczy o serce Adriany Kalskiej

Niedawno aktor dołączył do obsady serialu "Papiery na szczęście". Według portalu Superserialepl pojawi się w odcinku 144., który zostanie wyemitowany pod koniec sierpnia. Przemysław Cypriański zagra Dawida. Przystojny kardiolog spotka Martę (w tej roli Adriana Kalska), która od razu wpadnie mu w oko. Czy będzie kolejnym mężczyznom ubiegającym się o serce głównej bohaterki serialu? 

"Papiery na szczęście": O czym jest serial?

"Papiery na szczęście" to serial codzienny o miłości i przeznaczeniu, którego bohaterowie napotkają na swojej drodze wiele przeciwności losu. W dążeniu do szczęścia będą musieli stawić czoła licznym intrygom i rodzinnym tajemnicom. W serialu pojawią się również wątki komediowe oraz sensacyjne.

Serial opowiada historię Marty (Adriana Kalska), żony znanego piłkarza Krisa (Mateusz Kmiecik), która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama (Jakub Sasak).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy