Papiery na szczęście
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1172
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Produkcja z Adrianą Kalską znika z TV! Co w ostatnim odcinku?

Nowy i - jak się okazuje - ostatni w tej serii - odcinek serialu: "Papiery na szczęście" jest już dostępny w Internecie. Wiele wskazuje na to, że produkcja z Adrianą Kalską w jednej z głównych ról następnie chwilowo zniknie z programu TV. Co przyniesie finałowa odsłona "Papierów..."?

Ostatni odcinek serialu "Papiery na szczęście"?

"Papiery na szczęście" chwilowo znikają z telewizyjnej ramówki. Program TV na najbliższe dni przewiduje emisję tylko jednego epizodu - ostatni odcinek sezonu widzowie będą mogli zobaczyć w TVN7 w poniedziałek 12 grudnia o godz. 19:30. Na szczęście nie jest to całkowity koniec "Papierów...", a jedynie finał sezonu - produkcja powróci z kolejnymi epizodami po przerwie w emisji.

"Papiery na szczęście" to serial, w którym występuje m.in. Adriana Kalska. Aktorka wciela się w postać Marty Wiśniewskiej - mamy bliźniaków, która w jednej chwili postanowiła zmienić swoje życie i wyjechać na drugi koniec Polski. W Krakowie poznała przystojnego Adama Kowalczyka (Jakub Sasak), a od tej pory jej życie nie było już takie samo. Serialowa propozycja telewizyjnej "Siódemki", bardzo spodobała się widzom czekającym na nowe odcinki; stąd też finał sezonu mocno ich zaskoczył...

Reklama

"Papiery na szczęście": Odcinek 203.: Kiedy emisja?

Pod postami nawiązującymi do serialu w ostatnim czasie pojawiło się sporo komentarzy od nieco zdziwionych widzów. Odbiorcy przedpremierowo mogą oglądać "Papiery na szczęście" online - korzystając z platformy Player.pl. Tam też pojawiały się odcinki na cały kolejny tydzień (niedawno ich liczba została zredukowana do dwóch). Teraz przed emisją jest dostępny tylko jeden - jak się okazuje: finałowy - epizod.

"Dlaczego na playerze teraz jest dodawane po jednym odcinku?", "Dlaczego tylko jeden odcinek wchodzi? Ostatnio po dwa, a standardowo były 4 w każdy czwartek", "Czy to koniec serialu?", "To już ostatni odcinek sezonu, więc nie było czego dodać" - można przeczytać w sieci.

Fani "Papierów na szczęście" mogą być spokojni - finałowa scena wskazuje na to, że projekt doczeka się kontynuacji! Zanim jednak 204. odcinek trafi do TV, widzowie będą mogli zobaczyć ostatni epizod bieżącej serii. Czy Marta i Adam wciąż będą razem? Na jaki ruch zdecyduje się Henryk? Czy Kamil (Jakub Józefowicz) i Magda (Małgorzata Kozłowska) na nowo otworzą się na miłość? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań przyniesie finał serialu! Oglądaliście już online?

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Adriana Kalska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy