Papiery na szczęście

Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1148
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Papiery na szczęście": To koniec serialu TVN7. Kiedy ostatni odcinek?

Od jakiegoś czasu fani przewidywali, że serial "Papiery na szczęście" może wkrótce się zakończyć. Okazuje się, że mieli dobre przeczucie. Portal Wirtualne Media potwierdził, że TVN7 nie planuje kontynuacji w ramówce 2023/2024.

"Papiery na szczęście" to serial codzienny o miłości i przeznaczeniu, którego bohaterowie napotkają na swojej drodze wiele przeciwności losu. W dążeniu do szczęścia będą musieli stawić czoła licznym intrygom i rodzinnym tajemnicom. W serialu pojawią się również wątki komediowe oraz sensacyjne.

Serial opowiada historię Marty (Adriana Kalska), żony znanego piłkarza Krisa (Mateusz Kmiecik), która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama (Jakub Sasak).

Reklama

Za produkcję odpowiadają twórcy sukcesu serialu "Zakochani po uszy" - autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserką serialu Regina Zawadzka-Bigaj, autorem zdjęć Jacek Fabrowicz, a producentką Krystyna Lasoń.

"Papiery na szczęście": To już potwierdzone. Koniec serialu w TVN7

Od jakiegoś czasu fani spekulowali, że serial "Papiery na szczęście" wkrótce zostanie zakończony. Komentarze pełne smutku pojawiły się pod postem Adriany Kalskiej na Instagramie. Widzowie pisali: "Czyżby koniec serialu?", "Ja już tęsknię za Martą i Adamem".

Jak donosi portal Wirtualne Media, TVN7 nie planuje kontynuacji przygód Marty. Ostatni odcinek zostanie wyemitowany 27 czerwca 2023 roku.

Czytaj więcej: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska: Ich rozstanie wpłynęło na serial? Widzowie mają dość!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Papiery na szczęście

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama