Papiery na szczęście

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 1031
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Papiery na szczęście": Serial powróci w nowym paśmie! Kiedy emisja?

"Papiery na szczęście" jesienią oglądało przeciętnie 216 tys. widzów, o 24 tys. osób mniej niż przed rokiem - podają Wirtualnemedia.pl. Nowe odcinki serialu widzowie zobaczą już 9 stycznia 2023 roku.

"Papiery na szczęście" były w okresie od 29 sierpnia do 12 grudnia 2022 roku oglądane średnio przez 216 tys. osób - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, na które powołuje się portal Wirtualnemedia.pl. Największą oglądalnością może pochwalić się odcinek z 8 listopada, który oglądało 289 tys. widzów. 

Porównując te liczby z wynikami, jakie osiągały jesienne odcinki pierwszego sezonu (emitowane od 6 września do 23 grudnia 2021 roku) - nowsze odcinki były oglądane przez średnio 24 tys. widzów mniej. 

Reklama

"Papiery na szczęście": O czym opowiada serial?

"Papiery na szczęście" to serial Siódemki. Opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwojgiem dzieci pozstanawia porzucić swoje luksusowe życie i zacząć wszystko od nowa. Kobieta zatrudnia się w rodzinie majętnych deweloperów i poznaje tam atrakcyjnego Adama. 

"Papiery na szczęście": Kiedy nowe odcinki?

Obecnie trwa przerwa w emisji serialu "Papiery na szczęście". Nowe odcinki pojawią się w telewizyjnej Siódemce w poniedziałek 9 stycznia. Serial emitowany będzie w innym paśmie - nowe odcinki śledzić będzie można w poniedziałki i wtorki o 18.30.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: siódemka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama