Reklama

"Papiery na szczęście": Nowe odcinki kręcą się w Krakowie!

"Papiery na szczęście" to codzienny serial TVN7, który w tym sezonie zastąpił na antenie stacji "Zakochanych po uszy" - podobnie jak jego poprzednik realizowany jest w Krakowie. Główną bohaterką tej opowieści o miłości, przeznaczeniu i licznych przeciwnościach losu jest 36-letnia Marta, w postać której wciela się Adriana Kalska. Zobaczcie, jak wygląda produkcja serialu od kulis!

"Papiery na szczęście": Marta znajdzie miłość?

"Imponuje mi, że Marta znalazła w sobie siłę, żeby z dnia na dzień zmienić swoje życie. Nikt nie powinien tkwić w toksycznej relacji, w której jest przemoc oraz brakuje szacunku i miłości. Na szczęście moja bohaterka znalazła w sobie odwagę i siłę, żeby ruszyć w nieznane i zacząć życie od nowa" - przyznała Adriana Kalska.

Jej bohaterka jest mamą 16-letnich bliźniaków, Marysi i Maksa, oraz żoną znanego piłkarza Krisa (Mateusz Kmiecik), który stosuje wobec niej przemoc domową. To dlatego kobieta zostawia swoje luksusowe życie w Gdańsku i wraz z dziećmi ucieka do Krakowa, gdzie zaczyna wszystko od nowa. Znajduje pracę w rodzinie zamożnych deweloperów. Tam poznaje Adama (Jakub Sasak), dziedzica imperium Kowalczyków i zakochuje się w nim od pierwszego wejrzenia.

Reklama

Problem w tym, że to typowy playboy i król życia, czyli uosobienie wszystkiego, czego Marta nie znosi w mężczyznach. Do szczęścia droga więc daleka. Stoją na niej liczne intrygi i tajemnice rodzinne. Adam szykowany jest na nowego prezesa firmy. Rodzina stawia mu jednak warunek - musi się ustatkować i wziąć ślub.

"Papiery na szczęście": Intrygi Mateusza i Sandry

Intrygi knuje Mateusz (Marcel Sabat), chłopak, który udaje przyjaciela Adama, ale tak naprawdę jest jego przyrodnim bratem i chce zabrać Adamowi wszystko to, co jego zdaniem należy się jemu - pieniądze i rodzinną firmę. Pomaga ma w tym piękna i cyniczna Sandra (Weronika Malik), którą poznał w domu dziecka, gdzie razem dorastali, sypiają ze sobą, ale to niezobowiązujący układ, bo oboje wiedzą, że nie mogą sobie ufać.

Sandra ma za zadanie rozkochać w sobie Adama i pomóc Matiemu przejąć jego majątek. Kandydatką na żonę jest także Beatka (Barbara Garstka), którą Adam zna od dziecka, ponieważ ich rodziny łączą wspólne interesy. Dziadek Adama nalega, aby młodzi wzięli ślub. Beatka z miejsca zakochuje się w Adamie. Zaczyna go śledzić i osaczać, co Adama z początku bawi.

"Papiery na szczęście": Co w nowych odcinkach?

W emisji produkcja przekroczyła już 50. odcinków. Co przyniosą kolejne? Na planie w Krakowie spotkaliśmy głównych rozgrywających tej serialowej intrygi: Adrianę Kalską, Jakuba Sasaka, Barbarę Garstkę, Weronikę Malik, Mateusza Mosiewicza.

Adam, ze względu na presję rodziny, oświadcza się Beatce. Beatka chwali się Marcie, że jest z Adamem zaręczona. Marta, ostrzega Adama, że małżeństwo z Beatką to zły pomysł. Sama natomiast wyznaje Sergiuszowi (Mateusz Mosiewicz), że jej się podoba, ale potrzebuje więcej czasu. Jak widać intryga rozkręca się w najlepsze, a uczucia nie idą w parze z deklaracjami.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama