Papiery na szczęście
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1170
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Papiery na szczęście": Metamorfoza Adriany Kalskiej! Wszystko przez rolę w serialu

Ostatnie miesiące w życiu zawodowym Kalskiej to głównie praca na planie "M jak miłość" i "Papierów na szczęście". Do internetowej galerii gwiazdy trafiły ujęcia powstałe podczas prac nad drugą produkcją, a Kalska zaskoczyła wyglądem! Ale metamorfoza!

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się

Adriana Kalska to aktorka doskonale znana serialowej publiczności. Od kilku lat występuje bowiem w "M jak Miłość", a niedawno została także "twarzą" produkcji "Papiery na szczęście". W ostatnim czasie sporo mówiło się o życiu uczuciowym Kalskiej, która była związana z Mikołajem Roznerskim. Aktorska para rozstała się jednak w połowie grudnia, a informacja o zakończeniu relacji kilka dni temu pojawiła się na Instagramie gwiazdy.

Ada Kalska należy do grona gwiazd, które bardzo rzadko wypowiadają się na temat swojego życia prywatnego, bardziej skupiając się na zawodowych projektach. Stąd też na jej Instagramie znaleźć można głównie ujęcia "zza kulis" rozmaitych projektów z jej udziałem.
Kalska na nowych zdjęciach prezentuje fryzurę, która od razu przyciąga wzrok. Aktorka opublikowała w sieci dwa ujęcia, a jej wygląd szybko zwrócił uwagę internautów.

Adriana Kalska w serialu "Papiery na szczęście"

Reklama

Adriana Kalska zdążyła już przyzwyczaić swoich fanów do jednej fryzury. Tym razem jednak długie, czarne pasma zostały zastąpione... krótkimi lokami! Właśnie w takim wydaniu serialowa Marta Wiśniewska z "Papierów na szczęście" pozowała do zdjęć.

Obok Kalskiej znalazła się także jej serialowa córka - Julia Latosińska. Jak na metamorfozę w wyglądzie aktorki zareagowali jej internetowi obserwatorzy? Niektórym Ada Kalska w takim wydaniu przywiodła na myśl samego... Michaela Jacksona!

To nie pierwszy raz, kiedy postać grana przez Adrianę Kalską eksperymentuje z wyglądem - w pierwszych odcinkach główna bohaterka "Papierów na szczęście" była... blondynką! Z którą fryzurą bardziej jej do twarzy?

Autor: Sabina Obajtek

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Adriana Kalska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy