Reklama

The Vampire Diaries

Pamiętniki Wampirów

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 757
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wybierz najbardziej krwiożerczego wampira!

Trwa nasz Wielki Serialowy Plebiscyt! Cały czas możecie głosować na swoje ulubione postaci. Dziś przedstawiamy wam kolejny odcinek cyklu: Krwiożercze wampiry.

Wybierz najbardziej krwiożerczego wampira z twojego ulubionego serialu! W naszym plebiscycie nie znajdziecie wszystkich upiornych krwiopijców. Prezentujemy wam subiektywne zestawienie serialowych posiadaczy ostrych kłów, którzy nie mogą oprzeć się alabastrowej skórze na szyjach młodych dziewic!

Reklama

KLIKNIJ I WYBIERZ SWOJEGO ULUBIONEGO WAMPIRA! ODDAJ GŁOS JUŻ TERAZ I WEŹ UDZIAŁ W WIELKIM SERIALOWYM PLEBISCYCIE!

"Buffy: Postrach Wampirów": Angel

Historia bohatera w pigułce? Proszę bardzo! Przez lata Angel był postrachem całej Europy. Zabijanie było dla niego zabawą. Do pionu postawił go demon Whistler, który powierzył mu misję pomocnika Buffy - łowczyni wampirów. Jednak on zakochał się w pięknej wojowniczce i stracił duszę...

Później próbował zniszczyć świat przy pomocy demona Acathla'e. Przebity mieczem trafił jednak do piekieł. Kiedy powrócił był prześladowany przez Pierwsze Zło. Postanowił popełnić samobójstwo, ale jego próba skończyła się fiaskiem. W końcu wyjechał z Sunnydale i tak zakończył się jego udział w serialu.

"Pamiętniki Wampirów": Krwiopijcy z Mystic Falls

W pierwszym sezonie poznaliśmy ich zaledwie kilkoro. Dziś jest to cała armia wampirów, która zawładnęła niewielką miejscowością w stanie Virginia.

Do naszych ulubionych należą oczywiście uwikłani w miłosny trójkąt Damon, Stefan i Elena. Ale nie możemy zapominać o Caroline, Klausie, Rebekah czy Elijah. O rodzinie Pierwotnych powstał już wszak odrębny serial!

Hrabia Kaczula

Długo zastanawialiśmy się, czy w naszym zestawieniu umieścić hrabiego, bowiem jest on wampirem, ale.... wegetarianinem! Kaczula nie cierpi ludzkiej krwi i chociaż posiada ostre kły, nie skusi się na ani jedną kroplę.

Gustuje za to w brokułach! Choć jego wierny sługa Igor zna jego upodobania, wciąż próbuje nawrócić go na wampiryzm. Z marnym skutkiem.


To tylko niektórzy bohaterowie, jacy pojawili się w naszym zestawieniu. Jeżeli chcesz poznać innych WEŹ UDZIAŁ W NASZYM PLEBISCYCIE i oddaj swój głos na najbardziej krwiożerczego serialowego wampira!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje