The Vampire Diaries

Pamiętniki Wampirów

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 720
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pamiętniki Wampirów": Ian Somerhalder zakochany po uszy!

Wygląda na to, że przystojniak z "Pamiętników Wampirów" znów jest zajęty. Komu oddał swoje serce?


Reklama

Od dnia, w którym Ian Somerhalder zakończył związek z Niną Dobrev, koleżanką z planu popularnego serialu, upłynął już ponad rok. Byli kochankowie rozstali się w zgodzie i przyjaźni, a plotkarskie portale czekające na ewentualne spięcia podczas kręcenia "Pamiętników...", musiały obejść się smakiem.

Miłość tuż obok

Sytuacja zmieniła się w połowie lipca tego roku, gdy w internecie zaczęły krążyć zdjęcia Iana w towarzystwie aktorki Nikki Reed, znanej głównie z filmowej adaptacji "Zmierzchu". Nomen omen, też historii o wampirach.

Zaczęło się od wspólnych spacerów, wizyt na siłowni i słodkich słówek na Twitterze. Chociaż oficjalnie nie potwierdzili związku, pojawiają się razem na promocyjnych imprezach.

Jak donoszą amerykańskie portale, 26 lipca podczas wieczornego party na Comic-Conie, para nie szczędziła sobie czułości i pocałunków.

Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie to, że Nikki to najlepsza przyjaciółka Dobrev, która rozwiodła się ze swoim mężem Paulem McDonaldem niespełna trzy miesiące temu. Ba, gdy Nina była z Ianem, we czwórkę wychodzili na romantyczne kolacje. Być może już wtedy coś zaiskrzyło między Somerhalderem a Reed.

Co ciekawe, podczas jednego z wywiadów na Comic-Conie Ian zdradził, że chciałby się ożenić. Dziennikarze błyskawicznie podchwycili temat, a aktor zaczął tłumaczyć, że to daleka przyszłość. Zobaczymy! 

nex

Dowiedz się więcej na temat: Pamiętniki Wampirów | Ian Somerhalder | Nina Dobrev | Nikki Reed

Reklama

Reklama

Reklama