Reklama

The Vampire Diaries

Pamiętniki Wampirów

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 767
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pamiętniki Wampirów": Co dalej z Tylerem i Stefanem?

Aktor Michael Trevino i producentka serialu Caroline Dries, ujawnili kilka szczegółów na temat przyszłości Tylera i innych mieszkańców Mystic Falls.


Reklama

- Klaus, który wyjeżdża do Nowego Orleanu, poinformował już Caroline, że Tyler może wrócić do Mystic Fall. Nie mogę powiedzieć wiele, ale zdradzę, że nie upłynie dużo czasu zanim to nastąpi - powiedział Trevino.

Zapytany o ulubiony moment minionego sezonu, aktor stwierdził, że był nim początek serii. - Najbardziej z sezonu z sezonu czwartego podobał mi się odcinek premierowy, kiedy Taylor został opętany przez Klausa. To bohater negatywny, wiec wcielenie się w niego było miłą odmianą. Oczywiście, przyjemnie było również zagrać kilka scen z Candice Accolą i Kat Graham - przyznał Trevino.

Z zapowiedzi wynika, że w kolejnej serii "Pamiętników..." będziemy mieć do czynienia z wielkim spiskiem, który będzie związany z tym, co wydarzy się w Whitmore.

Caroline Dries, producentka serii, zapowiedziała, że sprawa ta będzie zaprzątała głowę Eleny przez cały nadchodzący sezon. Dries zdradziła także, co dalej ze Stefanem, który letnią przerwę spędził na dnie jeziora, gdzie wylądował po starciu z Silasem:

- Stefan będzie musiał poradzić sobie z okropnościami, jakich ostatnio doświadczył. Jego postać czeka mroczny, ale ekscytujący sezon. Powiedziałabym, że poznamy jego całkiem nowe oblicze.

"Pamiętniki Wampirów" powrócą na ekrany 3 października.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pamiętniki Wampirów | seriale | Michael Trevino | Paul Wesley

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje