Reklama

Nowy serial zachwyci Polaków?

Miłosny trójkąt i mroczne sekrety w najnowszym serialu. Polska premiera "Pamiętników wampirów" zaledwie sześć tygodni po amerykańskiej!

Elena Gilbert (Nina Dobrev) próbuje dojść do siebie po tragicznej śmierci rodziców. Musi przy tym pilnować ciągle wpadającego w kłopoty brata Jeremy'ego (Steven R. McQueen) i prowadzić w miarę normalne życie uczennicy Mystic Falls High School.

To właśnie tam pozna Stefano Salvatore (Paul Wesley). Przystojny, tajemniczy, pogrążony w mrocznej zadumie, wydaje się jedynym chłopakiem odpornym na wdzięki Eleny.

Jednak wkrótce będzie musiał ją chronić przed ponurą tajemnicą swej przeszłości. Jego sekret jest naprawdę mroczny. Stefano jest wampirem, który tylko dzięki nieustającej walce ze sobą powstrzymuje się od picia ludzkiej krwi. Zadowala się krwią zwierząt, bo chce prowadzić w miarę normalne ludzkie życie.

Reklama

Takich skrupułów nie ma jednak starszy brat Stefano, Damon (Ian Somerhalder), który niespodziewanie pojawia się w Mystic Falls. Ponad wiek temu Damon poprzysiągł Stefano wieczne cierpienie, dlatego że był jego rywalem w miłości do pięknej Katheriny, której Elena jest potomkinią. Teraz dojdzie jeszcze jeden powód do bezwzględnej rywalizacji, bowiem Elena zafascynuje Damona.

Spokojne dotąd miasteczko stanie się areną walki, nie tylko o serce i duszę dziewczyny, ale i o dusze wszystkich jego mieszkańców. Damon jest bezwzględny i działa zgodnie ze swoją naturą. Zaczynają ginąć kolejni mieszkańcy. Na miasto pada strach.

Kiedy Stefano znika, dziewczyna, która odkrywa w sobie dar jasnowidzenia, mówi, że jest uwięziony w jakimś strasznym miejscu. Czy Elena zdoła go uwolnić?

Emocji w "Pamiętnikach wampirów" na pewno nie zabraknie. Gwarantują je reżyser pierwszego odcinka Marcos Siega ("Dexter", "Dowody zbrodni", "Czysta krew") i scenarzysta Kevin Williamson ("Krzyk", "Koszmar minionego lata" i "Oni").

Pierwszy odcinek "Pamiętników wampirów" w poniedziałek, 2 listopada, o 21:00 na kanale nfilm HD.

Tele Tydzień

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje