Reklama

NASZ PATRONAT: Jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat na dvd

"Pamiętniki wampirów" to jedna z najpopularniejszych i najgorętszych produkcji telewizyjnych ostatnich lat. Oparta na sprzedanej w milionach egzemplarzy serii powieści autorstwa J.L. Smith debiutuje 13 maja na DVD.

Pewnego koszmarnego dnia życie 17-letniej Eleny Gilbert (Nina Dobrev) i jej młodszego brata Jeremy'ego (Steven R. McQueen) zmienia się drastycznie. Kiedy w tragicznym wypadku samochodowym giną ich rodzice, rodzeństwo przeprowadza się do swojej ciotki Jenny (Sara Canning). Każde z nich radzi sobie ze śmiercią rodziców w inny sposób. Elena ma przyjaciół, na których zawsze może liczyć, ale Jeremy coraz częściej widziany jest w złym towarzystwie i zapomnienia szuka w alkoholu oraz narkotykach.

Z początkiem roku szkolnego, w liceum do którego uczęszcza rodzeństwo, pojawia się nowy uczeń - skryty, ale niezwykle przystojny Stefan Salvatore (Paul Wesley). Atrakcyjny chłopak z miejsca zwraca na siebie uwagę Eleny. Dziewczyna jest przekonana, że on i Stefan są sobie przeznaczeni. Chłopak zresztą zdaje się odwzajemniać jej zainteresowanie. Niestety, Elena nie ma pojęcia, że Stefan jest w rzeczywistości wampirem, który równie mocno pragnie umówić się z dziewczyną na randkę, jak i zatopić kły w jej szyi i skosztować świeżej krwi.

Reklama

Sytuacja komplikuje się z chwilą, kiedy w miasteczku pojawia się brat Stefana - tajemniczy i gwałtowny Damon (Ian Somerhalder). On również ulega fascynacji Eleną. Pomiędzy braćmi dochodzi do rywalizacji o względy dziewczyny, której konsekwencje poruszą wszystkich mieszkańców Mystic Falls i ujawnią wiele sekretów skrytych w tym z pozoru zwyczajnym miasteczku.

Do głównych ról w "Pamiętnikach wampirów" zaangażowano atrakcyjnych, młodych, ale już doświadczonych aktorów. Nina Dobrev (w serialu wcielająca się w dwie role Eleny Gilbert i Katherine Price) miała już na swoim koncie udział w popularnym serialu "Degrassi: The Next Generation", Ian Somerhalder (Damon Salvatore) zagrał w kultowych "Lost - zagubionych" oraz w opowiadających o młodości Supermana "Tajemnicach Smalville". Przed rozpoczęciem kariery aktorskiej Ian Somerhalder pracował jako model reklamując m.in. kolekcje: Calvin Klein, Dolce & Gabbana, Versace, Guess i Gucci. Posiadający polskie pochodzenie Paul Wesley (właściwie Paweł Tomasz Wasilewski), grający Stefana Savatore wystąpił wcześniej w serialach "OC. Życie na fali".

Serial zdobył również prestiżowe nagrody People's Choice Award (w kategorii "najlepszy nowy serial dramatyczny roku 2010") oraz Teen Choice Award (7 nagród w 2010 roku, w tym w tak ważnych kategoriach jak: najlepszy serial fantastyczny, najlepszy aktor - Paul Wesley, najlepsza aktorka - Nina Dobrev i najlepszy czarny charakter - Ian Somerhalder).

Wydanie dvd:

22 odcinki "Pamiętników wampirów" ukażą się w Polsce na DVD już 13 maja!

Do wydania w formie dodatku specjalnego dołączony zostanie audiobook powieści "Pamiętniki wampirów: Przebudzenie" - najlepiej sprzedającego się tomu wampirzej sagi autorstwa L.J. Smith.

W wydaniu nie zabraknie także ekskluzywnych dodatków specjalnych:

- Mystic Falls: Przeniesienie wiedzy o wampirach i doświadczeń z liceum ze stron książki na ekran

- Kiedy wampiry nie gryzą!: Popularność wampirów i fani, którzy je kochają

- Pamiętniki Wampirów: nowa rasa wampirów - wybór obsady

Sceny dodatkowe:

- Pamiętniki Wampirów: Wampiry 101 - zasady wampirów

- Komentarz twórców i reżysera do odcinka pilotowego

- Pamiętniki Wampirów: Ciemniejsza strona prawdy "W sieci zdarzeń "

- Drugie ugryzienie: Gagi z planu

- Audiobook najlepiej sprzedającej się powieści L.J. Smith Pamiętniki Wampirów: Przebudzenie

A już niebawem konkurs w którym możecie wygrać płyty!

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje