Reklama

The Vampire Diaries

Pamiętniki Wampirów

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 767
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

17 krótkich pytań do Paula Wesley'a.

Tuż przed finałem 4 sezonu "Pamiętników wampirów", portal Equinox, opublikował serię krótkich pytań i odpowiedzi dotyczących nawyków zdrowotnych aktora.


Reklama

Typowy zestaw ćwiczeń: Zwykle staram się podnosić trochę ciężarów trzy razy w tygodniu po 30 minut oraz biegam przez 20 minut dwa razy w tygodniu.

Najlepsza wskazówka otrzymana od trenera lub dietetyka: Jedz proteiny co 3 godziny.

Znalezienie czego w lodówce byłoby zaskoczeniem: Niestety nic w niej nie ma, więc nie będzie niespodzianek. Zwykle jadam w pracy, ponieważ non-stop kręcę, albo biorę rzeczy na wynos. Co nie jest najmądrzejsze.

Ulubiony zdrowy posiłek: Najłatwiejszy i najzdrowszy jest wegetariański shake proteinowy.

Najbardziej dekadencki posiłek: Klasyczne spaghetti w mojej małej sekretnej restauracji w LA, której nazwy nie podam, bo przestanie być sekretna.

Typowy harmonogram snu: Sen jest tak ważny, a ze względu na mój rozkład dnia dosłownie czuje się jak wampir. Nie śpię wystarczająco długo. Celuję w 7 godzin każdej nocy i funkcjonuję najlepiej jak mogę na tym minimum.

Ostatnia obsesja: Breaking Bad

Czego ma dość: Ludzi, którzy tweetują co 3 minuty.

Najlepszy otrzymany prezent: Moja żona zrobiła mi album ze zdjęciami z naszych podróży po USA.

Co go relaksuje: Medytacja

Książki na jego stoliku nocnym: „The Sun Also Rises” Hemingwaya, gdzie jestem w połowie oraz książki na temat aktorstwa Michaela Chekhova (zarekomendowane przez mojego przyjaciela i byłego członka obsady The Vampire Diaries –Matta Davisa), których jeszcze nie zacząłem.

Największy nałóg: Żucie gumy.

Ikona stylu:  Dobrym byłby Marlon Brando.

Trzy pozycje na liście rzeczy do zrobienia: Wycieczka do Afryki, helicopter snowboarding na Alasce oraz medytacja z buddyjskimi mnichami.

Ktoś kto sprawił, że zabrakło mu języka w gębie: Nie łatwo daje się onieśmielić gwiazdom, ale kiedy byłem dzieckiem wpadłem na Bretta Hulla, który był moim hokejowym idolem i to pozostawiło we mnie ślad.

Główna przyczyna dla której warto dbać o ciało: Długowieczność i możliwość cieszenia się codziennymi czynnościami bez fizycznych zahamowań. Och, i jestem aktorem, więc nie mam wyboru.

Przesłanie dla świata (mniej niż 140 znaków): To trudne pytanie. Ostatnio czytałem świetny cytat, więc dokonam plagiatu. „Kiedy stajesz się świadomy ciszy, natychmiast pojawia się stan wewnętrznego napięcia. Jesteś teraźniejszością. Wystąpiłeś z trwającego tysiące lat warunkowania człowieka”.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paul Wesley | Pamiętniki Wampirów | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje