Pam & Tommy

Ocena
serialu
7,8
Dobry
Ocen: 4
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pam & Tommy": Nigdy nie widzieli się "poza postacią"?

"Nie widziałem jej poza Pamelą do końca zdjęć" – zdradził Sebastian Stan w programie "Jimmy Kimmel Live!", w którym gospodarz spotkał się z odtwórcami głównych ról w miniserialu "Pam & Tommy" - Lily James i Sebastianem Stanem.

Lily James i Sebastian Stan rzadko wychodzili ze swoich ról na planie produkcji "Pam & Tommy". Tuż przed premierą miniserialu ekranowi partnerzy odwiedzili program "Jimmy Kimmel Live!". 

James ujawniła, że ona i Stan "nigdy tak naprawdę nie widzieli się nawzajem poza postacią". Przypomnijmy, że produkcja opowie historię wielkiego skandalu lat 90., w którym wzięli udział - gwiazda "Słonecznego patrolu" Pamela Anderson i perkusista Mötley Crüe Tommy Lee. 

"To prawda" - potwierdził Stan. "Napisałem wcześniej do Lily: 'Słuchaj jestem przerażony, będę musiał trzymać cię za rękę, jeśli chcesz trzymać moją, jest tutaj. Jesteśmy w tym razem". "A potem nie widziałem jej poza Pamelą do końca zdjęć" - dodał.

Reklama

"Pam & Tommy": Odtwórcy główny ról o pracy na planie

Aktorzy przyznali w czasie programu, że byli przerażeni faktem, że będą wcielać się w tak ikoniczne dla popkultury postaci. Zdradzili ponadto, co pozwalało im "wejść w charakter". 

"Myślę, że oboje po prostu słuchaliśmy ich głosów i wywiadów. I wiem, że oboje to robiliśmy -  krzyczeliśmy w poduszki między scenami. Starałem się, aby mój głos brzmiał tak chrapliwie, jak jego, wiem, że ty też to robiłaś" - wspominał pracę na planie Sebastian Stan. 

"Myślę, że wszyscy myśleli, że w naszych przyczepach dosłownie tracimy rozum!" – dodała żartobliwie James.

"Pam & Tommy": Obsada i zwiastun

W centrum zwiastuna serialu "Pam & Tommy" znajduje się postać Randa Gauthiera, mężczyzny, który wykradł i udostępnił sekstaśmę słynnej pary. Jej fragmenty przeplatane są scenami z namiętnego małżeństwa głównych bohaterów zawartego zaledwie kilka dni po tym jak się poznali. Namiętność ustępuje strachowi, gdy Pam i Tommym uświadamiają sobie, że nagrania ich igraszek mogą trafić zostać upublicznione. "Też mi na tym zależy, jestem na tej samej taśmie, co i ty" - mówi o konieczności odzyskania taśmy grany przez Sebastiana Stana muzyk. "Nie, nie jesteś na niej tak samo jak ja!" - odpowiada Anderson grana przez Lily James.

W obsadzie tej produkcji znaleźli się takżeTaylor Schilling, Nick Offerman, Andrew Dice Clay, Pepi Sonuga, Spenser Granese oraz Mozhan Marno. Twórcą serialu i autorem jego scenariusza jest Robert Siegel ("Zapaśnik", "McImperium"). Serial wyreżyserował Craig Gillespie ("Jestem najlepsza. Ja, Tonya", "Cruella").

Faktyczne wydarzenia

Skandal, o którym opowiada serial, rozegrał się w 1995 roku, kiedy z domu Pameli Anderson i Tommy’ego Lee wykradziono taśmę z nagraniem ich miesiąca miodowego. Aktorka pozwała firmę, która rozdystrybuowała nagranie. Sprawa zakończyła się ugodą. Jakiś czas później nagranie znów pojawiło się na stronie firmy.

Serial "Pam & Tommy" liczył będzie w sumie osiem odcinków. Pierwszy z nich dziś trafi na platformę Hulu. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Pam & Tommy | Pamela Anderson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy