Reklama

Pakt

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 54
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pakt": Spisek na szczycie

Thriller na styku biznesu, mediów i polityki wciąga historią i zachwyca obsadą. Czego możemy spodziewać się po „Pakcie” i kiedy zobaczymy premierowy odcinek?

Piotr Grodecki to dziennikarz śledczy, dla którego prawda jest najważniejsza. Nie waha się nawet wtedy, gdy musi pogrążyć brata... 6-odcinkowy thriller opowiada historię afery finansowej, sięgającej czasów ustrojowej transformacji.

Reklama

- Bohaterami są osoby, które zdawały maturę w PRL-u, a studiowały już w wolnej Polsce - wyjaśnia reżyser Marek Lechki.

Drogi głównego bohatera (w tej roli Marcin Dorociński) krzyżują się z Weroniką, pracowniczką Centralnego Biura Śledczego. Oprócz wspólnego dochodzenia do prawdy oraz prześwietlania polityków i biznesmenów, znajdą też inną, ciekawszą płaszczyznę porozumienia. Bardzo interesująco zapowiada się cały wątek rodziny Grodeckich.

Biznesmen, dziennikarz śledczy i ich ojciec, emerytowany oficer Ludowego Wojska Polskiego - każdy z nich wiele poświęci w ciągu nadchodzących sześciu dni Wielkiego Tygodnia, tyle bowiem trwa akcja serialu.

- Bracia się kochają, ale to trudna miłość. Jesteśmy dość skomplikowaną rodziną, ale za to jaką przystojną - żartował Jacek Poniedziałek, serialowy Daniel, brat Piotra. I trudno się z nim nie zgodzić!

Nie tylko dla wybranych


Premiera nowego serialu "Pakt" w niedzielę 8 listopada na antenie HBO. By wszyscy mogli docenić kunszt aktorski Marcina Dorocińskiego i całej ekipy, przez weekend kanał będzie odkodowany i dostępny dla wszystkich widzów ciekawych premierowego odcinka.

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pakt (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje