Reklama

Pakt

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 54
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Pakt": Jesień należy do Magdaleny Cieleckiej!

Tej jesieni aktorkę będziemy mogli zobaczyć w aż dwóch produkcjach - "Prokuratorze" oraz "Pakcie". Sprawdźcie, w jakie postaci wcieli się aktorka i dlaczego nie zagra w "M jak miłość"!

Ewa w "Pakcie"...Serial "Pakt" to sześcioodcinkowy thriller sensacyjny produkcji HBO, rozgrywający się w realiach współczesnej Polski. Głównym bohaterem jest Piotr (Marcin Dorociński), znany dziennikarz śledczy, którego poznajemy w trakcie burzy medialnej, jaką wywołała jego ostatnia publikacja prasowa.

Najważniejszą rolę kobiecą w "Pakcie" odgrywa Magdalena Cielecka. Aktorka wciela się w Ewę, bratową Piotra Grodeckiego, z którym przed lat łączyło ją uczucie.

Jak zdradziła Cielecka, Ewa jest kobietą, która żyje w luksusie, jest właścicielką galerii sztuki. Pod wpływem dramatycznych wydarzeń jej życie z dnia na dzień zmienia się o 180 stopni. Dotychczasowy świat Ewy runie, a ona sama będzie musiała stanąć w obronie swoich bliskich.

Reklama

...i Ewa w "Prokuratorze"

Drugą produkcją, w której zobaczymy Cielecką jest serial TVP 2 "Prokurator". Serial to dziesięć 45-minutowych odcinków, z których każdy opowiada zamkniętą kryminalną historię jednego śledztwa prowadzonego przez prokuratora Kazimierza Procha (Jacek Koman) i jego partnera - komisarza Witolda Kielaka (Wojciech Zieliński).

Aktorka gra w nim patolog Ewę Siedlecką. Jest to kobieta rzeczowa, zjawiskowa, uzależniona od papierosów i swojej pracy. Nie spocznie, dopóki nie odkryje prawdziwej przyczyny śmierci ofiary - nawet, a może tym bardziej, gdy wszystkie poszlaki wskazują inny kierunek.

Jak powiedział nam Jacek Koman, metody pracy Siedleckiej i jej zachowanie są zupełnie różne niż głównego bohatera, dlatego pomiędzy nimi często dochodzi do kłótni i spięć. Co oznacza, że grana przez Cielecką postać, to kolejna kobieta z charakterkiem!

Epizod w "M jak miłość"?!

Aktorka wybiera produkcje zamknięte, kilku lub kilkunastoodcinkowe, unika telenowel. W ostatnich latach nawiązała jedynie dłuższy romans w "Hotelem 52", gdzie przez 3 lata  wcielała się w postać Iwony Szwed.  Dlaczego?

Na planie "Paktu" postanowiliśmy zapytać Magdalenę Cielecką, czy możemy kiedyś liczyć na jej epizodyczny udział w "M jak miłość". Dla fanów tasiemca mamy niestety smutną wiadomość:

"Przede wszystkim ‘M jak miłość’ jest obsadzone, z tego co wiem, więc tam chyba nie ma żadnych wakatów. A mówiąc poważnie niezwykle ważna jest dla mnie historia i scenariusz" - powiedziała gwiazda.


swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Cielecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje