Reklama

The Pacific

Pacyfik

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 67
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wygraj kolekcjonerski zestaw "Pacyfiku"

Miniserial "Pacyfik" powraca na DVD! Weźcie udział w naszym konkursie i wygrajcie zestawy płyt i gadżety z serialu.

Steven Spielberg oraz Tom Hanks przedstawiają kolejną, po "Kompanii braci", wojenną produkcję - "Pacyfik".

Reklama

Serial opowiada historie trzech autentycznych amerykańskich marines: Roberta Leckie (James Badge Dale), Eugene'a Sledge'a (Joe Mazzello) i Johna Basilone'a (Jon Seda) walczących na różnych frontach Wojny na Pacyfiku: na wyspie Guadalcanal, w tropikalnych lasach przylądka Gloucester, twierdzach Peleliu oraz na piaszczystych wybrzeżach Iwo Jimy i Okinawy. W ciągu kilku lat są bezpośrednimi świadkami jednych najkrwawszych i najcięższych walk w historii II Wojny Światowej.

Swiatseriali.pl ma dla was specjalne nagrody związane z tym serialem!

Aby dołączyć do elitarnego oddziału użytkowników walczących o nagrody z "Pacyfiku", wykonaj następujące rozkazy, żołnierzu!

- Dołącz do grona fanów serialu "Pacyfik" na naszej stronie i "polub" nas na facebooku!

- Wykonaj trzy zadania konkursowe!

- Odpowiedzi wyślij na adres konkursy@swiatseriali.pl, wraz z danymi osobowymi: imię, nazwisko, adres i miejsce zamieszkania, email kontaktowy - tożsamy w adresem mailowym wskazanych w formularzu rejestracyjnym!

Oto zadania:1) Tworząc fabułę serialu "Pacyfik" twórcy oparli się w głównej mierze na trzech książkowych pozycjach. Wymień tytuły co najmniej dwóch z nich! Żołnierzu, podpowiedź znajdziesz w jednym z naszych wywiadów na stronie "Pacyfiku"! Kliknij!

2) Wejdź do naszej galerii, odlicz kolejno 17 zdjęć (od lewej do prawej) i odpowiedź, jak nazywa się aktor widoczny na siedemnastej fotografii! GALERIA - KLIK!

3) Pomyśl i odpowiedz nam, jaki front działań wojenny II Wojny Światowej, twórcy serialu "Pacyfik" powinni przenieść na ekran w następnej kolejności! Odpowiedź uzasadnij w maksymalnie 1500 znakach!
Z grona uczestników, którzy udzielą poprawnych odpowiedzi wyłonimy grupę tych, których uzasadnienie zadania trzeciego najbardziej do nas przemówi! Wygrają oni jedną z nagród! Na wasze odpowiedzi czekamy do 17 grudnia 2010 roku.


Nagrodami w Konkursie są :

- Zestawy: płyta DVD z serialem "PACYFIK" (wydanie 6-dyskowe w metalowym opakowaniu) oraz książka pt. "Pacyfik. Piekło było za oceanem", autorstwa Hugh Ambrose'a

- Zestawy: płyta DVD z serialem "KOMPANIA BRACI" (wydanie 6-dyskowe w metalowym opakowaniu) oraz siążka pt. "Pacyfik. Piekło było za oceanem", autorstwa Hugh Ambrose'a

- Zestawy gadżetów - w skład każdego z nich wchodzi: t-shirt, czapka, koc.

Rozstrzygniecie Konkursu nastąpi w dniu 20 grudnia 2010 roku.

O przyznaniu nagród zwycięzcy Konkursu zostaną powiadomieni drogą mailową oraz poprzez zamieszczenie wyników Konkursu na stronie www.swiatseriali.pl, w dniu 20 grudnia 2010 roku.

Zapoznaj się z regulaminem!

"Pacyfik" na DVD wydała firma Galapagos Films.

Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH (CHOROBA PRACOWNIKA) ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NASTĄPI W ŚRODĘ, 29 GRUDNIA. ZA OPÓŹNIENIE SERDECZNIE PRZEPRASZAMY.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje