Ozark

Ozark

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 5
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ozark": Finał serialu tuż-tuż! Jakie będzie zakończenie?

Co czeka widzów w drugiej części finałowego sezonu serialu "Ozark"? Choć premiera nowych odcinków już w piątek, 29 kwietnia, gwiazdor produkcji - Jason Bateman postanowił zdradzić nieco szczegółów kilka dni wcześniej. Co się wydarzy w odcinkach wieńczących losy rodziny Bryde'ów?

"Ozark": To już koniec serialu

Czy Marty wraz z rodziną uwolni się od kartelu narkotykowego i odzyska upragnioną wolność? Na to rozstrzygnięcie fani "Ozark" muszą jeszcze poczekać. 29 kwietnia platforma wyemituje siedem ostatnich odcinków serialu, który widzowie śledzą od 2017 roku. Druga część czwartego sezonu odpowie na wszystkie pytania, bo od dawna wiadomo, że kolejne części nie powstaną.

W jednym z ostatnich wywiadów głos w sprawie finału produkcji zabrał Jason Bateman, wcielający się w Martina Bride'a. Gwiazdor zapowiedział, że serial zakończy się w satysfakcjonujący sposób, a w ostatnich odcinkach nie zabraknie słodko-gorzkich momentów.

Reklama

Akcja sezonu 4B zacznie się zaraz po śmierci kuzyna Ruth (Julia Garner), Wyatta, a zwiastun sugeruje, że dziewczyna będzie szukała zemsty. Z kolei Marty i Wendy mają w końcu stanąć po tej samej stronie.

"Ozark": Fabuła

Serial "Ozark" opowiada o burzliwych perypetiach rodziny Byrde'ów, która musi opuścić przedmieścia Chicago i przenieść się do sennej miejscowości Osage Beach na wyżynie Ozark. Powodem wyjazdu jest misja, którą dostaje Marty Byrde (w tej roli Jason Bateman). By ocalić swoją żonę Wendy (Laura Linney) oraz córkę Charlotte (Sofia Hublitz) i syna Jonaha (Skylar Gaertner), musi "wyprać" dla meksykańskiego kartelu 500 milionów dolarów.

Marty, który jest doradcą podatkowym, ma w ten sposób odkupić winy swojego nieuczciwego wspólnika. Szybko okazuje się, że wypełnianie poleceń mafii nie jest gwarancją tego, że będzie można wrócić do normalnego życia.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Ozark | Jason Bateman

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama