Outlander
Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 810
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Outlander": Sinead O’Connor zaśpiewa nową wersję ikonicznego utworu z serialu

Droughtlander zbliża się ku końcowi. Fani, którzy z niecierpliwością czekają na nowe odcinki "Outlandera", będą mogli poznać kolejne losy Jamiego (Sam Heughan) i Claire (Caitriona Balfe) już latem 2023 roku. Jak zwykle nastąpi też zmiana utworu przewodniego serialu. Nowy odcinek "Outlandera" otwiera zawsze pieśń "The Skye Boat Song", jednak wraz z każdą kolejną serią - w nowej aranżacji. Tym razem piosenkę zaśpiewa Sinead O’Connor.

"Fakt, że Sinead O’Connor zaśpiewa 'The Skye Boat Song' to dla nas zaszczyt" - powiedział showrunner serialu Matthew B. Roberts. "Jej wersja przypomina mi o wszystkim, co jest piękne w 'Outlanderze'. Jej talent jest nie do opisania. Jej głos przebija serce i duszę oraz ucieleśnia ducha serialu".

W klipie, który opublikowano w serwisie YouTube, fani mogą zobaczyć klika nowych fragmentów z siódmego sezonu.

"Outlander": O czym opowie siódmy sezon?

Siódmy sezon "Outlandera" przedstawi wydarzenia z szóstej i siódmej części sagi Diany Gabaldon - odpowiednio "Tchnienie śniegu i popiołu" i "Kość z kości". Fabuła tej ostatniej rozgrywa się w latach 1776 - 1778. Podczas wojny o niepodległość Stanów Zjednoczonych Jamie (Sam Heughan) znajdzie się po drugiej stronie barykady niż jego przyjaciel - lord John (David Berry). Dowiemy się również, kto zabił Malvę (Jessica Reynolds), a Brianna (Sophie Skelton) będzie musiała podjąć z Rogerem (Richard Rankin) decyzję o tym, gdzie (i kiedy) wychować dzieci.

Reklama

"Outlander": Kiedy premiera siódmego sezonu?

Siódmy sezon "Outlandera" ma zadebiutować na ekranie latem 2023 roku.

Zobacz też:

"Andor": Pierwsze zdjęcia z drugiego sezonu? Są przecieki z planu

"Breaking Bad": Trwają prace nad południowokoreańskim remakiem serialu

Spin-off "Wiedźmina": Wszystko, co wiemy o nowej serii

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Outlander | Caitriona Balfe | Sam Heughan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy