Reklama

Outlander

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 284
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Outlander": Przecieki z planu 3. sezonu

Co czeka fanów serialu (i cyklu powieści) w 3. sezonie? Okazuje się, że sporo niespodzianek. Plus, wiemy kto wcieli się w rolę dorosłego już Fergusa!

Po pierwsze, premierowy odcinek trzeciej serii rozpocznie się od... bitwy pod Culloden. Jak zapewne wiedzą wierni czytelnicy cyklu Diany Gabaldon, będzie to spore odstępstwo od literackiego oryginału - na początku "Podróżniczki" (trzeciego tomu, na którym twórcy bazują nowy sezon) Jamie nie pamięta wydarzeń z walki, która miała miejsce.

Reklama

"Wydaje mi się, że musieliśmy przedstawić tę bitwę w serialu" - zdradził producent wykonawczy "Outlandera", Ronald D. Moore, w wywiadzie z Entertaintment Weekly.

"Wspominaliśmy o tej bitwie już na początku drugiej serii, więc powinniśmy pokazać widzom choć część tego, co wydarzyło się na polu bitwy".

Po drugie, jak już wcześniej pisaliśmy na łamach naszego portalu, w 3. serii Jamie Fraser (Sam Heughan) stoczy walkę z Jackiem Randallem (Tobias Menzies). Według twórców pojedynek mężczyzn będzie bardzo dramatyczny. Ta scena również nie pojawiła się w "Podróżniczce".

"Rozszerzamy niektóre wątki" - stwierdza Moore i dodaje, że batalistyczne sceny, które zostały nakręcone w sierpniu tego roku, to jedne z największych i najbardziej epickich scen, jakie przyszło mu zrealizować. 

Po trzecie, w kolejnych odcinkach ponownie spotkamy Fergusa. Jednak, biorąc pod uwagę, że akcja 3. serii rozegra się dwadzieścia lat po wydarzeniach z finału 2. sezonu, w jego rolę wcieli się nowy aktor. Jak informuje Entertaintment Weekly będzie nim César Domboy ("The Walk").

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje