Outlander
Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 686
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Outlander": Połowa sezonu już nakręcona! "Warto czekać na nowe odcinki"

Prace nad siódmym sezonem "Outlandera" idą pełną parą. Co prawda nie wiemy jeszcze, czy serial zostanie wznowiony na kolejne odcinki, ale Sam Heughan zdradził ostatnio co nieco na temat najnowszych epizodów.

Sam Heughan poinformował fanów o postępie prac na planie siódmego sezonu "Outlandera". Serialowy Jamie napisał na Twitterze, iż zakończono już zdjęcia do połowy odcinków. W najnowszej serii fani mogą spodziewać się wielu wyjątkowych scen, a na odcinki będzie warto czekać.

"Outlander": O czym opowie siódmy sezon?

Siódmy sezon "Outlandera" przedstawi wydarzenia z szóstej i siódmej części sagi Diany Gabaldon - odpowiednio "Tchnienie śniegu i popiołu" i "Kość z kości". Fabuła tej ostatniej rozgrywa się w latach 1776 - 1778. Podczas wojny o niepodległość Stanów Zjednoczonych Jamie (Sam Heughan) znajdzie się po drugiej stronie barykady niż jego przyjaciel - lord John (David Berry). Dowiemu się również, kto zabił Malvę (Jessica Reynolds), a Brianna (Sophie Skelton) będzie musiała podjąć z Rogerem (Richard Rankin) decyzję o tym, gdzie (i kiedy) wychować dzieci.

Reklama

W serialu na pewno powrócą Sam Heughan, Caitriona Balfe, Richard Rankin, Sophie Skelton oraz John Bell, Lauren Lyle, Cesar Domboy, Caitlin O’Ryan, David Berry.

"Outlander": Powroty i oczekiwania

Niektórzy fani z niecierpliwością czekają na powrót do serial Grahama McTavisha ("Wiedźmin"). Aktor, który wcielał się w postać Dougala (wujka Jamiego) oraz Bucka (członka rodziny Dougala) jest bliskim przyjacielem Sama Heughana. Panowie napisali razem książkę "Clanlands: Whisky, Warfare, and a Scottish Adventure Like No Other", w której opisywali swoją podróż po Szkocji. Oprócz tego dla zrealizowali program "Men in Kilts" dla stacji STARZ, gdzie prezentowali najwspanialsze zakątki tego kraju. W drugim sezonie tej produkcji panowie wybiorą się do Nowej Zelandii.

"Buck... nie mam pojęcia, czy wróci" - mówił w wywiadzie. "Wydaje mi się, że ten bohater pojawia się w siódmym bądź ósmym tomie... Powiem wam tak. Jedną z rzeczy, które są pewne w tym biznesie, to to, że aktorzy o wszystkim dowiadują się jako ostatni".

"Outlander": Kiedy premiera siódmego sezonu?

Biorąc pod uwagę rozmach i wydłużony czas zdjęć, premiery nowego sezony możemy spodziewać się dopiero 2023 roku.

Zobacz też:

"Stranger Things": Teorie spiskowe dotyczące finału! Co wydarzy się w 5. sezonie?

TUDUM 2022: Netflix prezentuje zwiastun i listę tytułów wydarzenia dla fanów

"The Crown": Śmierć królowej Elżbiety II przyciąga nowych widzów

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sam Heughan | Caitriona Balfe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama