Reklama

ER

Ostry dyżur

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 229
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ostry dyżur": George Clooney się żeni?!

Amerykański aktor George Clooney jeszcze niedawno zarzekał się, że nie pozwoli usidlić się żadnej kobiecie. Jak się okazuje miłość do brytyjskiej prawniczki Amal Alamuddin okazała się silniejsza od wszelkich postanowień - gwiazdor poprosił swą wybrankę o rękę.


Reklama

Serce 52-letniego Clooneya zabiło szybciej do młodszej od niego o szesnaście lat Alamuddin w październiku ubiegłego roku.

Media natychmiast wzięły piękną prawniczkę pod lupę. Sprawdzono dokładnie jej pochodzenie, wykształcenie a nawet przebieg kariery zawodowej.

Choć Amal niewątpliwie spełniała kryteria, by na dłużej zagościć w życiu George'a, jego reputacja niepoprawnego kobieciarza kazała poddać w wątpliwość jego faktyczne zaangażowanie w tę znajomość.

Najnowsze wieści z Hollywood nie pozostawiają jednak miejsca na niedopowiedzenia: na palcu Amal Alamuddin lśni pierścionek zaręczynowy, a z twarzy George'a Clooneya nie schodzi uśmiech. Dwukrotny laureat Oscara i jego wybranka wkrótce staną na ślubnym kobiercu.

Nie będzie to pierwsze małżeństwo na koncie gwiazdora. W latach 1989-1993 Clooney był mężem aktorki Talisy Balsam. Po rozwodzie, wygrywający regularnie rankingi na najprzystojniejszego mężczyznę w show-biznesie, George wdawał się w przelotne romanse z mniej lub bardziej znanymi kobietami.

Spotykał się m.in. z Kelly Preston (obecna żona Johna Travolty), znaną z kina i telewizji Karen Duff, kelnerką Celine Balitran, modelką Lisą Snowdon, gwiazdą oper mydlanych Kristą Allen i wrestlerką Stacy Keibler.

swiatseriali.pl/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ostry dyżur | George Clooney

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje