Reklama

ER

Ostry dyżur

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 229
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ostatnie spotkanie

W tym sezonie po raz ostatni spotkamy się z lekarzami ze szpitala Cook County General w Chicago. 28 stycznia finałowy sezon "Ostrego dyżuru" pojawi się na DVD.

To już pożegnalny sezon tej medycznej serii. Co czeka bohaterów w finałowej odsłonie?

Reklama

Pratt odchodzi z izby przyjęć w sposób, którego nikt nie przewidział. O ile wypada to tak ująć - robi to w wybuchowy sposób. Abby i Kovac zdecydowali, że mogą uratować rodzinę tylko w nowym miejscu. Pracownicy izby przyjęć nie mają zamiaru pozwolić, aby ostatniego dnia pracy Abby wymknęła się cichaczem.

Ostatecznie - pożegnalne przyjęcia niespodzianki są specjalnością pracowników Ostrego Dyżuru. W szczególności Morrisa. O tym przekonuje się Neela.

Na Ostrym Dyżurze wydarzyło się wiele dramatów. Wszystkie mogą okazać się niczym w porównaniu z nowymi stażystami. Prawdopodobnie ich działania nie byłyby tak opłakane w skutkach gdyby tylko ktoś doświadczony zechciał się nimi zająć... Katastrofalne konsekwencje może przynieść także propozycja, jaką Gates ma dla Sam.

Kłopoty oznacza także kłótnia Neeli z Brennerem. A kłótnie w tym szpitalu są na porządku dziennym i nie potrafi nad nimi zapanować nawet nowa szefowa, Cate Banfield. Co pewne - lekarka umie okiełznać Morrisa.

W środek tego bałaganu, trafia Carter. Po długiej nieobecności będzie musiał się oswoić nie tylko z system pracy, ale także nowymi procedurami transplantacji wątroby...

Ostatni sezon "Ostrego dyżuru" kończy się tak, jak zaczynał 15 sezonów wcześniej - mieszanką bohaterów, bogatą fabułą, szybkim tempem i w energetycznym stylu.

Sezon 15 to 22 epizody prawie 16 godzin serialu w polskiej wersji lektorskiej na 3 płytach DVD. Ukazał się, tak jak poprzednie sezony serialu, nakładem Galapagos Films.

Dowiedz się więcej na temat: Ostry dyżur

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje