ER

Ostry dyżur

Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 207
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Clooney w jednym z ostatnich odcinków

George Clooney zgodził się wystąpić gościnnie w jednym z ostatnich odcinków "Ostrego dyżuru".

To właśnie dzięki roli doktora Douga Rossa Clooney stał się znany i zyskał na świecie wiele fanek. W serialu występował przez pięć lat od 1994 roku. Potem zrezygnował i ruszył na podbój Hollywood.

Reklama

W Stanach Zjednoczonych pokazywany jest właśnie ostatni, 15 sezon serialu i gwiazdor zgodził się gościnnie pojawić w kilku odcinkach (jeszcze nie wiadomo ilu).

Aktor ma pojawić się jeszcze w tym tygodniu, w czwartek lub piątek, 22-23 stycznia, na planie zdjęciowym.

Clooney nie będzie jedyną gwiazdą z dawnych lat, która pojawi się w finałowych odcinkach serialu. Na planie pojawi się bowiem ukochana Douga Rossa - Julianna Margulies, która grała pielęgniarkę Carol Hathaway przez pierwsze sześć sezonów serialu.

"Oni są dwoma ostatnimi członkami pierwotnej obsady, którzy po latach powrócą i po raz ostatni zagrają w serialu" - powiedział informator portalu People.com.

Odcinek, w którym pojawi się Clooney i Marguilies, zostanie wyemitowany pod koniec lutego. Do serialu na finałowe odcinki powrócili już LaSalle, Noah Wyle i Anthony Edwards.

John Wells, twórca serialu, zdradził niedawno magazynowi "TV Guide", że ma propozycję od kanału ABC, by na nowo ożywić serial po tym, jak zakończy się jego emisja w stacji NBC. Przyznał, że kinowa, pełnometrażowa wersja "Ostrego dyżuru" jest mało prawdopodobna, ale...

"Nigdy nie mów nigdy" - stwierdził Wells.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje