Reklama

Osiecka

Ocena
serialu
6,5
Niezły
Ocen: 1563
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Osiecka": Hanna Bakuła ostro o serialu: „Scenarzyści nie mieli pojęcia o życiu Agnieszki!”

Hanna Bakuła dołączyła właśnie do sporego już grona krytyków serialu „Osiecka”. Malarka, która przez 17 lat przyjaźniła się z Agnieszką Osiecką, w mocnym słowach wyraziła, co myśli o produkcji TVP. Nie zostawiła suchej nitki na scenarzystach i... Magdalenie Popławskiej grającej główną rolę.

Hanna Bakuła znana jest z ostrego języka i tego, że zawsze mówi to, co myśli. Malarka zdecydowała się właśnie zabrać głos w sprawie serialu "Osiecka", którego jest jedną z bohaterek (wciela się w nią Aleksandra Konieczna).

"Serial o Agnieszce wzbudza wielkie zainteresowanie, często negatywne i każdy ma coś do powiedzenia, głównie na temat obsady. I słusznie" - napisała w mediach społecznościowych.

Reklama

Hanna Bakuła bez owijania w bawełnę wytknęła producentom, że popełnili fatalny błąd, angażując do głównej roli Magdalenę Popławską.

"(...) ma pod każdym względem niewiele wspólnego z prawdziwą Agnieszką" - stwierdziła i dodała, że zmarła w 1997 roku poetka miała prosty piękny nos, idealne usta i nieskazitelne zęby, a tego - niestety - nie da się powiedzieć o grającej ją aktorce.

"Mężczyźni tracili dla Agnieszki głowy, bo kręciła ich jej... młodość, czego w serialu kompletnie nie widać. Aktorka, która gra Agnieszkę w wieku 25 lat, wygląda bardzo poważnie, na grubo po czterdziestce" - powiedziała Hanna Bakuła w rozmowie z "Newsweekiem".

Malarka, która była jedną z najbliższych przyjaciółek Agnieszki Osieckiej i do dziś przyjaźni się z córką poetki, Agatą Passent, jest przekonana, że scenarzyści "Osieckiej" nie mieli pojęcia o życiu kobiety, którą uczynili bohaterką swojego serialu.

"Szkoda, że nie porozmawiali z osobami, które ją dobrze znały" - mówi.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje