Reklama

Osiecka

Ocena
serialu
6,5
Niezły
Ocen: 1464
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Osiecka": Agata Passent nie ogląda serialu o swojej matce! Dlaczego?

Agata Passent – córka Agnieszki Osieckiej, czyli bohaterki hitu TVP1 „Osiecka” - nie kryje, że pomysłem nakręcenia serialu o swojej sławnej mamie próbowała zainspirować producentów współpracujących z którąś ze stacji komercyjnych, ale... nikt nie był zainteresowany.

Nie jest tajemnicą, że Agata Passent musiała wyrazić zgodę na powstanie serialu o jej mamie. Z pomysłem, by właśnie w tej formie opowiedzieć o życiu i twórczości Agnieszki Osieckiej, już dwa lata temu zgłosiła się do niej Joanna Ochnik...

Reklama

Wcześniej Agata Passent rozmawiała z kilkoma producentkami ze stacji komercyjnych, ale żadna nie wykazała zainteresowania ideą nakręcenia serialu fabularnego o Osieckiej.

- Wszystkie panie producent odmówiły. Kultury nie ma w komercyjnych stacjach przecież od wielu lat... - napisała na Facebooku, odpowiadając na pytanie jednej ze znajomych, dlaczego zgodziła się, by serial o jej mamie firmowała Telewizja Publiczna kierowana przez Jacka Kurskiego.

Agata Passent zdradziła, że producentka Joanna Ochnik zrobiła na niej świetnie wrażenie już podczas pierwszej rozmowy. 

- Dlaczego wyraziłam zgodę na serial tworzony przez producentkę, która dopiero zaczyna drogę profesjonalną, a nie jest już doświadczonym Weinsteinem shołbiznesu? Było producentów wielu... Jednak zaufałam pani Joannie Ochnik, bo widziałam jej oddanie sprawie, determinację, autentyczną fascynację twórczością Osieckiej i polską historią powojenną - stwierdziła dziennikarka w opublikowanym w mediach społecznościowych felietonie (pisownia oryginalna).

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama