Reklama

Osiecka

Ocena
serialu
5,6
Przeciętny
Ocen: 35
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowy biograficzny serial TVP poświęcony będzie... Annie Jantar?

Choć serial "Osiecka" opowiadający o losach Agnieszki Osieckiej wciąż czeka na premierę, władze TVP już myślą o nowej produkcji poświęconej kolejnej legendarnej artystce... Jest niemal pewne, że tym razem "na tapetę" pójdzie życie zmarłej tragicznie 40 lat temu Anna Jantar.

Ogromny sukces serialu "Anna German" z Joanną Moro w roli legendarnej piosenkarki oraz popularność filmu o Zenku Martyniuku ośmieliły p.o. prezesa TVP Jacka Kurskiego do poszukiwań kolejnej gwiazdy estrady, której losy mogłyby zainteresować telewidzów i kinomanów. Jak informuje jeden z tygodników, jest już niemal pewne, że wkrótce rozpoczną się prace nad scenariuszem serialu o Annie Jantar, a wcieleniem się w niezapomnianą wokalistkę zainteresowana jest... jej córka - Natalia Kukulska!

Reklama

Spadkobiercy Anny Jantar oraz Jarosława Kukulskiego, z którym dzieliła życie i stworzyła wiele kultowych przebojów, doszli ponoć do porozumienia z włodarzami Telewizji Polskiej i wyrazili wstępną zgodę na realizację filmu i serialu o piosenkarce i kompozytorze. 

Co prawda rozmowy na temat szczegółów produkcji wciąż trwają, ale wszystko wskazuje na to, że zakończą się podpisaniem umowy. Nie jest wykluczone, że pierwszy klaps na planie padnie jeszcze w tym roku. Nie jest też wykluczone, że Natalia Kukulska zagra swą zmarłą tragicznie mamę, co podobno już jej zaproponowano.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje