Reklama

Osaczony

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 42
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Osaczony": Serial kryminalny od 28 lutego w Polsacie!

Najnowszy serial kryminalny w reżyserii Macieja Dutkiewicza „Osaczony” opowiada historię mężczyzny, który przez przypadek zostaje wplątany w sprawę zabójstwa. Chcąc udowodnić swoją niewinność, odkrywa sekrety rodzin mieszkających na przedmieściach. 28 lutego serial zadebiutuje na antenie Polsatu.

"Osaczony": Fabuła serialu

"Osaczony" jest serialem kryminalnym, opowiadającym o zdradach, tajemnicach i namiętnościach. W pozornie spokojnej, szanującej się społeczności dochodzi do morderstwa. Ginie sześcioletni chłopiec z sąsiedztwa. Jego ciało przypadkowo odnajduje jeden z mieszkańców - Michał (Leszek Lichota). Tego dnia życie głównego bohatera zmienia się w koszmar. Śledztwo w sprawie morderstwa prowadzi detektyw Kron (Eryk Lubos), kierujący się zasadą "ten, kto znajduje ciało, staje się pierwszym podejrzanym".

Lokalna społeczność i media wydały już wyrok. Rodzina również niejednoznacznie odnosi się do sprawy. Aby uwolnić się od podejrzeń, Michał sam spróbuje znaleźć mordercę. W międzyczasie odkrywa wiele tajemnic skrywanych za fasadą idealnych rodzin z przedmieścia...

Reklama

"Osaczony": Obsada

W serialu "Osaczony" w rolach głównych wystąpili: Leszka Lichotę ("Wataha", "Boże Ciało", "Lincz", "Prawo Agaty"), Eryka Lubosa ("Underdog", "Moja krew", "Boisko bezdomnych", "Ojciec Mateusz"), Ilonę Ostrowską ("Ranczo", "Swingersi", "Narzeczony na niby", "7 uczuć" ) i Marię Dębską ("Zabawa zabawa", "Ślepnąc od świateł", "Cicha noc", "Kuchnia").

"Osaczony": Gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki serialu dostępne są w całości w serwisie Polsat Box Go, dla użytkowników pakietu Polsat Box Go Premium. Od poniedziałku 28 lutego serial widzowie będą go mogli obejrzeć na głównej antenie Polsatu, znalazł się on bowiem w nowej ramówce stacji.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy