Reklama

Orange is the New Black

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 53
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowe odcinki "Orange is The New Black" dopiero w przyszłym roku

Mimo że zdjęcia do serialu rozpoczęły się już miesiąc temu to trzeci sezon nie pojawi się na ekranach wcześniej niż w czerwcu 2015 roku. Producenci chcieli sprawić fanom niespodziankę i utrzymać tę wiadomość jak najdłużej w tajemnicy, jednak sprawa wyszła na jaw, kiedy Laura Prepon opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie planowanych odcinków.


Fakt, że stacja Netflix postanowiła przedłużyć "OITNB" o kolejny sezon nie jest zaskakujący, biorąc pod uwagę ogromną popularność serii o Piper Chapman. Co więcej, w tegorocznym rozdaniu Nagród Emmy komediodramat zebrał aż 12 nominacji, w tym między innymi dla Najlepszej Aktorki (Taylor Schilling) i 3 statuetki.  

Twórcy serialu zdradzają, że nowa część będzie znacznie bardziej krwawa. Ponoć ktoś ma zginąć.

W trzecim sezonie historia skupi się m.in. na postaci Dayi (Dascha Polanco), która do tej pory pojawiała się jedynie na drugim planie. Dotychczasowe retrospekcje z jej życia zaczną układać się w całość i fani będą mogli poznać jej przeszłość.

Pod koniec pierwszej części Daya wdała się w romans ze strażnikiem więziennym, Johnem Bennettem (Matt McGorry), co w 2. sezonie zaowocowało ciążą.   

Nie jest jeszcze wiadome, czy to właśnie w zbliżającej się serii urodzi dziecko, lecz twórcy nie wykluczają takiego scenariusza.

Co więcej, w trzecim sezonie zobaczymy już na stałe Laurę Prepon, która w poprzednich seriach pojawiała się na ekranie jedynie epizodycznie.

Zapytana o to, czy nie może doczekać się zdjęć do nowego sezonu, przyznaje: "Naturalnie! Bardzo stęskniłam się za ekipą".

W nowym sezonie zobaczymy wiele nowych twarzy, w tym Mary Steenburgen, Blair Brown oraz Mike Birbiglia. Na razie szczegóły dotyczące ich ról nie są znane.

Dowiedz się więcej na temat: Orange is The New Black

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje