Opowieść podręcznej The Handmaid's Tale

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 68
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Showmax: Zapowiedzi na maj

W maju w serwisie Showmax pojawią się nowe odcinki popularnych seriali. Zobaczcie, co można będzie obejrzeć!

The Crossing. Przeprawa

Produkcja to najnowsza propozycja twórców "Lost. Zagubionych".

Fabuła skupia się wokół tematu migrującej w obawie przed wojną ludności, której prawdziwe pochodzenie nie jest do końca jasne. Piętrzące się problemy związane z pojawieniem się uchodźców, takie jak przyniesione przez nich choroby, stanowią zagrożenie dotyczące całej ludzkości.

W rolach głównych występują Steve Zahn, Simone Kessell, Sandrine Holt, Jay Karnes, Natalie Martinez.

Opowieść podręcznej

W drugiej serii poznamy dalsze losy głównej bohaterki, ciężarnej Offred (Elisabeth Moss), która stara się uciec z Gileadu. Powraca także Ofglen - jej los jest wyjątkowo niepewny po tym, jak dopuściła się ataku na służby Gileadu.

Reklama

Do obsady pierwszego dołączą także Clea DuVall, Marisa Tomei. Przeczytajcie naszą recenzję dwóch pierwszych odcinków nowego sezonu!

Nauki niezbyt ścisłe

Jack (Glenn Howerton) jest profesorem filozofii, który zostaje wyrzucony z uniwersytetu. Bohater musi wrócić do swojego rodzinnego miasta, gdzie wprowadza się do domu po zmarłej matce i podejmuje pracę w pobliskim liceum.

Ucząc biologii, skupia się jednak na planowaniu zemsty na tych, którzy według niego niesprawiedliwie go potraktowali. Chce wykorzystać do tego swoich uczniów, a ci, we współpracy z Jackiem, widzą w tym pewne osobiste korzyści.

Podnieś głos

"Rise" ("Podnieś głos") to serial oparty na prawdziwych wydarzeniach opisanych w książce "Drama High" Michaela Sokolove'a.

Bohaterem jest nauczyciel angielskiego, Lou Mazzuchelli (Josh Radnor), który dostaje rolę opiekuna licealnego kółka teatralnego. Praca z uczniami zmienia życie zarówno pedagoga, jak i młodzieży. Nastolatkowie, zmagający się z problemami dorastania, dzięki Lou odkrywają pasję i świat, którego wcześniej nie zauważali.

Billions

Finansista Bobby "Axe" Axelrod kontra prokurator Chuck Rhodes. Pasjonująca walka, w której wszystkie chwyty są dozwolone, trwa w najlepsze!

W trzecim sezonie Chuck i Bobby nie przestaną toczyć bojów między sobą, ale jednocześnie będą musieli walczyć o swoje przetrwanie. Pojawią się nowe siły i wpływowi wrogowie. Oboje zostaną postawieni w sytuacji, gdzie nie będą czuć się ani bezpiecznie, ani komfortowo.

Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Coulson, Daisy i pozostali rozpoczynają kolejną epicką przygodę. Tym razem drużyna  udaje się w kosmos, aby po raz kolejny uratować świat przed zagładą. Nowe odcinki będą ukazywać się co niedzielę. To piąty sezon serialu. 

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.

swiatseriali.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy