Reklama

The Handmaid's Tale

Opowieść podręcznej

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 54
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Showmax: Zapowiedzi na kwiecień

Jakie seriale zadebiutują w kwietniu w serwisie Showmax? Zobaczcie!

The Crossing. Przeprawa

Już na początku, 4 kwietnia, na użytkowników serwisu czeka premiera serialu "The Crossing. Przeprawa". Produkcja to najnowsza propozycja twórców "Lost. Zagubionych".

Reklama

Fabuła skupia się wokół tematu migrującej w obawie przed wojną ludności, której prawdziwe pochodzenie nie jest do końca jasne. Piętrzące się problemy związane z pojawieniem się uchodźców, takie jak przyniesione przez nich choroby, stanowią zagrożenie dotyczące całej ludzkości.

W rolach głównych występują Steve Zahn, Simone Kessell, Sandrine Holt, Jay Karnes, Natalie Martinez.

Turn

Dzień później, 5 kwietnia, zadebiutuje czwarta seria "Turn" - opowieści o szpiegach Waszyngtona. Dziesięcioodcinkowy serial kończy historię Abe’a Woodhulla i jego kolegów z Culper Ring.

W 1780 r. walka o amerykańską niepodległość wchodzi w decydującą fazę. Szpiedzy z Culper Ring odgrywają kluczową rolę w potyczkach. Zmagając się z wszechobecną zdradą i podstępem, stawiają kolejne kroki w kierunku uniezależnienie Ameryki od woli Brytyjczyków.

Opowieść podręcznej

26 kwietnia startuje najnowszy sezon "Opowieści podręcznej".

W drugiej serii poznamy dalsze losy głównej bohaterki, ciężarnej Offred, która stara się uciec z Gileadu. Powraca także Ofglen - jej los jest wyjątkowo niepewny po tym, jak dopuściła się ataku na służby Gileadu.

Nie zabraknie małżeństwa, do którego dotychczas należała Offred - czyli Waterfordów: Joy (Yvonne Strahovsky) i Freda (Joseph Fiennes). Do obsady pierwszego dołączą także Clea DuVall, Marisa Tomei.

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje