One Piece
Ocena
serialu
7,4
Dobry
Ocen: 12
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Fani "One Piece" mogą zacierać ręce. Powstaje prequel kultowego anime!

Fani “One Piece" od Netfliksa mogą czuć się dostrzeżeni. Po bardzo udanej premierze adaptacji kultowego anime streamingowy gigant zapowiedział prequel, który zadebiutuje już w styczniu! O czym opowie nowa historia?

Netflix dostrzegł potencjał w kultowym anime, które fani mogą śledzić od 25 lat. Po bardzo udanym serialu aktorskim przyszedł czas na sięgnięcie po kolejne elementy rozbudowanego świata jakim może poszczycić się "One Piece". Tym razem platforma streamingowa zwróciła się w stronę jednej z pierwszych opowieści twórcy mangi, Eiichiro Ody. Czego możemy się spodziewać? 

Reklama

O czym opowie anime "Monsters"?

"Monsters" będzie prequelem do znanej nam już historii młodego pirata, Luffy’ego. Pierwotnie ta historia była opublikowana w 1994 roku, jako tak zwany "one-shot", czyli krótka, pojedyncza historia skupiona na konkretnym bohaterze.  

Ta konkretna opowieść zaprezentuje nam Ryumę, legendarnego szermierza, który był niegdyś najsilniejszym wojownikiem, zwanym "Bogiem Miecza". Nowe anime skupi się na najważniejszym osiągnięciu Shimotsukiego Ryumy, czyli zwycięskiej walce ze smokiem. Wydarzenia te będą miały miejsce w kraju Wano, co bezpośrednio łączy prequel z historią znaną nam z "One Piece’a". Dodatkowo uważa się, że Ryuma jest przodkiem szermierza Zoro, który jest obecnie członkiem załogi Luffy’ego. 

Kiedy zobaczymy "Monsters"?

Na ten moment nie otrzymaliśmy jeszcze konkretnej daty premiery adaptacji, jednak według zapowiedzi, ma ukazać się w styczniu 2024 roku na Netfliksie. 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale | One piece
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy