Reklama

Odwróceni. Ojcowie i córki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 264
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Odwróceni. Ojcowie i córki": Małgorzata Foremniak znów zatańczy z Maserakiem?

Małgorzata Foremniak, czyli Mira Kołodziej z seriali "Odwróceni" i "Odwróceni. Ojcowie i córki", dostała propozycję udziału w specjalnej edycji show "Taniec z gwiazdami", w której ponownie miałaby wirować po parkiecie w ramionach Rafała Maseraka! Przed laty była związana z przystojnym tancerzem, a o ich romansie mówiła cała Polska...

O tym, że Telewizja Polsat szykuje specjalną odsłonę "Tańca z gwiazdami" i chce zaprosić do udziału w nim najlepsze pary poprzednich edycji, mówią dziś wszyscy fani show. 

Reklama

Właśnie wyszło na jaw, że propozycję występu w programie dostała już Małgorzata Foremniak, która w 2005 roku tańczyła w parze z Rafałem Maserakiem i zajęła 2. miejsce ustępując miejsca jedynie Katarzynie Cichopek, czyli Kindze Zduńskiej z "M jak miłość".

- Małgosia nie podjęła jeszcze decyzji - czytamy w "Na żywo", które jako pierwsze poinformowało o planach Polsatu.


Przypomnijmy, że Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak poznali się 14 lat temu podczas przygotowań do wspólnych występów w drugiej edycji "Tańca z gwiazdami". W trakcie trwania programu bardzo się do siebie zbliżyli. 

Kiedy tańczyli, widać było, że mocno między nimi iskrzy... Każdy ich taniec przepełniony był wielkimi emocjami i podszyty erotyzmem. Także za kulisami sprawiali wrażenie zafascynowanych sobą i nierozłącznych. 

Spędzali razem wiele godzin dziennie i nie kryli, że lubią swoje towarzystwo. Paparazzi rozpoczęli "polowanie", by udowodnić, że para z parkietu po prostu ma... romans.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje