Reklama

Odwróceni. Ojcowie i córki

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 264
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Mocna wiosna w TVN: Co czeka widzów?


"Zakochani po uszy"

Reklama

Akcja "Zakochanych..." toczy się w Krakowie. Serial opowiada o wakacyjnej miłości Asi (Katarzyna Grabowska) i Piotra (Michał Meyer). Gdy para spotyka się przypadkiem po latach, czuje, że ich miłość powinna być tą najważniejszą i ostatnią. Od ich ostatniego spotkania minęło jednak sporo czasu, a ich drogi mocno się rozeszły. Asia przechodzi właśnie przez bolesne rozstanie z chłopakiem i otwiera swój pierwszy gabinet weterynaryjny. Piotr od liceum spotyka się z Sylwią (Kamila Kamińska), która podobnie jak jego mama, popycha go w kierunku kariery i luksusowego życia. Czy Piotr wybierze młodzieńczą miłość?

Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, reżyserią zajęła się Regina Zawadzka. Za produkcję odpowiada Krystyna Lasoń.

Serial będzie liczył 160 odcinków, zdjęcia realizowane są w Krakowie. Nie jest to pierwsza telenowela TVN, której akcja rozgrywa się w tym mieście - w 2010 roku powstawała tam "Majka", a rok później "Julia.

Premierowy odcinek "Zakochanych po uszy" został wyemitowany w TVN7 w poniedziałek, 21 stycznia 2019 roku o godz. 19.30.

Przez pierwszy miesiąc emisji serial będzie można oglądać także w TVN, w dni powszednie o 18:30.

- Postanowiliśmy zainwestować w Siódemkę, chcemy produkować dla tego kanału własne produkcje. Pierwszą z nich będzie telenowela "Zakochani po uszy", do której już trwają prace. Mamy pomysły na inne projekty dla tej anteny, ale na razie za wcześnie o nich mówić. Obecnie koncentrujemy się na wprowadzeniu "Zakochanych po uszy" - powiedział Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN Discovery Polska w wywiadzie dla portalu Wirtualnemedia.pl.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje