Obsesja Eve Killing Eve

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 13
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Obsesja Eve": Jodie Comer ujawniła, że nadal mieszka z rodzicami

Gwiazda serialu „Obsesja Eve” zdradziła, że pełne usamodzielnienie się jest wciąż przed nią. Mimo że 28-letnia aktorka ma na koncie występy w wielu hollywoodzkich produkcjach, wciąż mieszka w swoim rodzinnym domu na przedmieściach Liverpoolu. „Zdaję sobie sprawę z tego, że potrzebuję własnej przestrzeni i niezależności, więc powinnam się wyprowadzić. Ale po prostu nie mam ochoty tego robić” – przyznała szczerze laureatka nagrody Emmy.

Wkraczanie w dorosłość dla wielu młodych ludzi bywa trudnym doświadczeniem. Jak pokazują statystyki, zarówno w Polsce, jak i w innych krajach wciąż rośnie liczba trzydziestolatków, którzy nadal mieszkają z rodzicami. Eksperci przyczyn takiego stanu rzeczy upatrują nie tylko w niedojrzałości młodych dorosłych - powodem ich niechęci do usamodzielnienia się jest również brak stabilnej pracy i trudna sytuacja na rynku mieszkaniowym. Trwająca pandemia jedynie umocniła ten trend.

Jodie Comer jest bardzo zżyta z rodziną

Do grona osób, które unikają wyzwań związanych z życiem na własny rachunek zalicza się Jodie Comer. W przypadku wielokrotnie nagradzanej i wysoko opłacanej aktorki problemem nie są, jak można się domyślić, kwestie finansowe. Gwiazda serialu "Obsesja Eve" wprost przyznaje, że stara się odwlec przeprowadzkę, gdyż jest bardzo przywiązana do swojego rodzinnego domu i nie zamieniłaby go na żadną hollywoodzką rezydencję.

Reklama

28-letnia aktorka mieszka wraz z rodzicami i młodszym bratem na przedmieściach Liverpoolu. Jak wyjaśniła w rozmowie z "The Times", jest bardzo zżyta z rodziną, co utrudnia jej podjęcie decyzji o wyfrunięciu z gniazda.

Jodie Comer: Nowe projekty aktorki

Laureatka nagrody Emmy nie może tymczasem narzekać na brak zawodowych wyzwań. Niedawno na ekrany kin trafiła komedia science fiction "Free Guy", w której Comer wystąpiła u boku Ryana Reynoldsa. Na premierę czeka dramat historyczny "Ostatni pojedynek" w reżyserii Ridleya Scotta, w obsadzie którego znaleźli się również Ben Affleck, Matt Damon i Adam Driver. Polscy widzowie będą mogli oglądać ów film od 15 października. (PAP Life)

Zobacz więcej:

"Zabójca z Rllington Place": Czułam ogromną odpowiedzialność [wywiad z Jodie Comer]

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Obsesja Eve

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy