Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9669
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wielkie finały ulubionych seriali

Sprawdźcie, co wydarzy się w finałowych odcinkach "O mnie się nie martw", "Komisarza Alexa" i "Dziewczyn ze Lwowa"!

"O mnie się nie martw"

Od Igora (Kamil Kula) Sylwia (Aleksandra Adamska) dowie się, że jakaś kobieta spodziewa się dziecka jej narzeczonego. Uda się do sądu, gdzie Mariusz (Przemysław Cypryański) będzie świadkiem na rozprawie koleżanki z pracy, którą poprowadzi Kaszuba (Stefan Pawłowski). Czekając na konfrontację z pilotem, ze słuchawkami w uszach, aplikantka nie usłyszy alarmu bombowego. Kiedy gmach opustoszeje, dziewczyna nagle usłyszy wołanie o pomoc i... uratuje syna stewardessy.

Reklama

Okaże się jednak, że był to fałszywy alarm, zainicjowany przez przyrodniego brata pilota (Piotr Pacek). Po całej aferze Sylwia nie będzie chciała rozmawiać z narzeczonym. Tymczasem Marcin wróci do domu, gdzie Iga (Joanna Kulig) przygotowała dla niego niespodziankę - romantyczny wyjazd do Paryża tylko we dwoje. Kiedy Kaszubowie zejdą do taksówki, przed kamienicą niespodziewanie, z bukietem róż, zjawi się Kuba (Jakub Wesołowski)...

Snajper ukryty na dachu budynku stojącego przy łódzkim Placu Wolności zabije dwóch mężczyzn i młodą kobietę. Górski (Krystian Wieczorek), przeglądając nagranie z ulicznej kamery, zauważy stojącego obok zastrzelonej dziewczyny człowieka w charakterystycznej bluzie. Rozpozna w nim swojego dawnego kolegę ze szkolenia policyjnego i od razu domyśli się, że to właśnie Dominik Szubert (Paweł Ławrynowicz), a nie stojąca akurat przy nim kobieta, był trzecim celem snajpera. Postanowi odszukać znajomego, by dowiedzieć się, kto może chcieć jego śmierci.

Na widok Górskiego Dominik - przekonany, że były kumpel zamierza go zabić - wyciągnie pistolet i wyceluje w komisarza. Alex w ostatniej chwili powali go na ziemię. - Nikomu już nie ufam - stwierdzi Szubert. - W coś ty się wpakował, do cholery? - zapyta go Piotr. Dominik wyzna mu, że poluje na niego ich były szkoleniowiec, który po odejściu z policji został gangsterem. Ten sam, którego on oraz dwaj zastrzeleni przez snajpera mężczyźni zamierzali wsadzić za kratki. - Trzymaj się od niego z daleka, wystarczy, że ja mam kłopoty - powie. Górski jednak odwiedzi Kwarca (Adam Szyszkowski), a ten poprosi go, by odnalazł Dominika i sprowadził go do niego. Skłamie, że chce mu pomóc w walce z międzynarodowym gangiem przemytników. Wkrótce potem Piotr spotka się z Szubertem w parku. Nie zauważą zbliżającego się do nich na motorze zamaskowanego mężczyzny. Padną strzały... Na szczęście Alex zdąży zapobiec nieszczęściu i uratuje Dominikowi życie.

- Jakimś cudem dowiedzieli się o naszym spotkaniu - stwierdzi Dominik. Górski odkryje, że gdy był w posiadłości Kwarca, zhakowano mu telefon. Wpadnie na pomysł, by wykorzystać zainstalowany w jego komórce podsłuch i zastawić na gangstera pułapkę. Tymczasem w willi Szuberta czekać już będzie na nich egzekutor. Okaże się, że Kwarc wydał kolejny wyrok śmierci: wynajął zawodowego zabójcę i polecił mu zlikwidować... Piotra. Wkrótce po wizycie w domu Dominika egzekutor poinformuje gangstera, że wykonał zadanie...

"Dziewczyny ze Lwowa"

W ostatnim odcinku drugiej odsłony serialu sporo się wydarzy. Polina (Magdalena Wróbel), po powrocie ze Lwowa z Kartą Polaka w kieszeni, rzuci się w wir przygotowań do wielkiego otwarcia restauracji. Dzielnie sekundować jej będzie Matylda (Monika Jarosińska). W uroczystym dniu, gdy wszystko będzie dopięte na ostatni guzik - dopracowane menu, kucharze ściągnięci z lwowskich restauracji, znamienici goście w drodze do pięknie odrestaurowanego wnętrza - nastąpi wielka katastrofa.

Wydawać się będzie, że wszystko legło w gruzach, ale przecież nie pierwszy raz Ukrainki wpadną w poważne kłopoty. A w takich sytuacjach zawsze mogły liczyć na siebie i wiernych przyjaciół. Tak samo będzie i tym razem. Sytuacja stanie się bardzo nerwowa, każda sekunda będzie droga, ale na końcu Uljana (Anna Gorajska) zagra koncert z zespołem jazzowym, a cztery urocze Ukrainki wzniosą toast prawdziwym szampanem.

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje