O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9016
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Sukces finału "O mnie się nie martw"!

Finałowy odcinek pierwszej serii "O mnie się nie martw" na antenie TVP2 obejrzało ponad 2,5 miliona widzów. Był to najlepiej oglądany odcinek pierwszego sezonu. Dalsze perypetie Igi Małeckiej i Marcina Kaszuby będzie można śledzić w TVP2 już od wiosny 2015 roku.


 

Reklama

Pierwszy sezon serialu "O mnie się nie martw", emitowanego w piątkowe wieczory na antenie Dwójki, od pierwszych odcinków cieszył się dużym zainteresowaniem i sympatią widzów. Średnia widownia pierwszej serii "O mnie się nie martw" w grupie 4+ uplasowała się na poziomie ponad 2 milionów 127 tys. widzów. Ten wynik sprawił, że TVP planuje kontynuację, a zdjęcia rozpoczną się jeszcze w grudniu tego roku. Kolejne odcinki "O mnie się nie martw" widzowie Dwójki będą mogli obejrzeć już wiosną 2015 r..

Co czeka widzów w nowych, premierowych odcinkach? Marcin Kaszuba będzie przechodził rehabilitację po wypadku, ale to nie koniec jego kłopotów.

Marcin Biczyński, niedoszły partner Igi, złoży na niego skargę w biurze rzecznika dyscyplinarnego, a w sieci pojawi się kompromitujący Marcina film. W życiu Kaszuby pojawi się także 16-letnia kuzynka, uciekinierka z domu.

Z Francji tymczasem powróci Aśka. Krzysiek tymczasowo wyprowadzi się od Igi, ona sama zaś postanowi iść na studia. Pozorny spokój w życiu Igi zakłóci pojawienie się ojca Helenki, pierwszego męża Igi, który niespodziewanie zacznie interesować się córką.

Co wyniknie z tych zawirowań w życiu bohaterów "O mnie się nie martw" i jakie perypetie czekają ich w drugim sezonie? Odpowiedź na antenie TVP2 już wiosną 2015 roku.

"O mnie się nie martw" to ciepła i pełna humoru opowieść o ludziach, którzy - chociaż pochodzą z różnych środowisk, dzieli ich bagaż doświadczeń i sytuacja życiowa - stopniowo zdobywają wzajemne zaufanie, poznają się i odkrywają, jak wiele mają wspólnego.

W rolach głównych plejada młodych, utalentowanych aktorów: Joanna Kulig, Stefan Pawłowski, Aleksandra Domańska, Paweł Domagała, Katarzyna Maciąg, Katarzyna Zielińska, Karol Dziuba i wielu innych.

 

Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje