Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9402
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Zarzycki szuka... wspólnika!

Wiktor Zarzycki (Andrzej Zieliński), chcąc mieć więcej czasu dla swojej młodej żony i dziecka, które lada moment przyjdzie na świat, zdecyduje się na oddanie części swych zawodowych obowiązków... wspólnikowi. Tyle, że najpierw będzie musiał go znaleźć!


Reklama


Kiedy Aśka (Aleksandra Domańska) dowie się, że jej ojciec szuka wspólnika do prowadzenia kancelarii, zasugeruje mu, iż powinien przede wszystkim rozważyć kandydatury Marcina (Stefan Pawłowski) i Tomka (Karol Dziuba). Stwierdzi, że to młodzi, zdolni i ambitni prawnicy, którzy z pewnością bardzo pomogliby Wiktorowi.

Zarzycki od razu storpeduje pomysł córki i zwróci jej uwagę na to, że ci "młodzi, zdolni i ambitni" prawnicy są również - z może przed wszystkim - kłótliwi i wojowniczy! Aśka bardzo będzie chciała wiedzieć, czy Zarzycki ma już kogoś na oku, ale Wiktor zdecydowanie odmówi rozmowy na ten temat, twierdząc, że nic nie powie, dopóki nie podejmie decyzji.

Aśka, zdając sobie sprawę z tego, że jej ojciec może ściągnąć do kancelarii i uczynić swym wspólnikiem kogoś obcego, uzna - i powie to Zarzyckiemu prosto w twarz - że zachowa się bardzo nie fair, jeśli postawi Marcina i Tomka przed faktem dokonanym. 

Pierwszą osobą, poza córką, której Wiktor powie o swoich zamiarach, będzie Marcin Kaszuba. Poinformuje go, że zamierza mniej pracować, bo po dwudziestu latach w zawodzie po prostu powinien nieco zwolnić.

- Szukam wspólnika - zdradzi swe zamiary Zarzycki, dodając, że zależy mu na tym, by osoba, która przejmie część jego obowiązków, była dojrzałym i kompetentnym prawnikiem, który nie ulega emocjom i wie, czego chce.

Nowe wieści lotem błyskawicy dotrą do pozostałych pracowników kancelarii. Tym, że szykują się zmiany kadrowe, bardzo zaniepokoi się Marta (Katarzyna Ankudowicz), której jednak przede wszystkim zależeć będzie na otrzymaniu zapewnienia, że zmiany nie dotyczą obsługi kancelarii i że może czuć się bezpieczna.

Zdradzamy, że Wiktorowi uda się znaleźć idealnego wspólnika wśród prawników, których bardzo dobrze zna...

Przedostatni odcinek 2. serii "O mnie się nie martw" TVP2 wyemituje już dziś o godzinie 20.10.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje