Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9313
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Zamieszanie z tatusiami

Wojna Krzyśka z Filipem zakończy się ich przyjaźnią! Iga musi być teraz bardzo czujna...

Mimo wątpliwości, Iga zgodzi się na kolejne spotkanie z Filipem Bonnet, czyli biologicznym ojcem Helenki.

Prawa ojca


Reklama

Adwokat w osobie Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski) uświadomi jej, że Francuz ma prawo do kontaktów z córką, bo nigdy nie został pozbawiony praw rodzicielskich. Nie liczy się to, że pan Bonnet przez siedem minionych lat w ogóle nie interesował się swoją latoroślą, nie wspominając już o tym, że w żaden sposób nie partycypował w kosztach jej utrzymania.

W asyście adwokatki

Ku zdumieniu Małeckiej i Skutecznego, Bonnet przyjdzie na spotkanie w towarzystwie swojej pełnomocniczki, Magdy Gadomskiej (Anna Terpiłowska), która - o czym informowaliśmy już na naszych łamach - jest koleżanką Kaszuby ze studiów. Ba, ostatnio założyła się z ich wspólną znajomą Laurą Curyło (Katarzyna Zielińska) o to, że w ciągu miesiąca uwiedzie Marcina.

Ot, tak, dla sportu.

Podczas ustalania szczegółów pierwszego spotkania Filipa z Helenką ambitna pani prawnik zorientuje się, że Marcin jest dużo bardziej związany z Igą, niż jej się wydawało. Ale to w żaden sposób nie zmieni jej planów usidlenia mecenasa Kaszuby.

Jednym głosem

Tymczasem Krzysiek, wstrząśnięty i zmieszany przyjazdem Filipa, za radą pani Ireny, postanowi udowodnić Helence i Oliwce, że jest najlepszym tatusiem na świecie. Będzie się bardzo starał, ale kiedy Filip przyjdzie na spotkanie ze swoją córką, nie wytrzyma i - jak zwykle - wtrąci swoje trzy grosze.

Współzawodnictwo tatusiów nieoczekiwanie doprowadzi do porozumienia między Bonnetem a Małeckim. Dowód? Filip zaproponuje nawet Krzyśkowi pracę w swojej firmie remontowej, Małecki natomiast pogodzi się z tym, że Francuz zdecydowanie lepiej niż on radzi sobie w kuchni.

Przyjaźń ojców obu dziewczynek nie ucieszy bynajmniej Igi, której przyjdzie teraz stawić czoła Krzyśkowi i Filipowi jednocześnie. Na szczęście Marcin Kaszuba niezmiennie będzie stał po jej stronie. Ostatecznie Filip Bonnet dowie się, że wszystkie decyzje finansowe, jakie podjął po przyjeździe do Polski, obróciły się przeciwko niemu.

Będzie zmuszony wyznać prawdę Krzyśkowi i Idze, która uświadomi mu, że ojcostwo to nie tylko przyjemność obcowania z córeczką, ale też obowiązki.

Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw (serial)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje