Reklama

​"O mnie się nie martw": Z pomocą Kindze

Marcin zaangażuje się w pomoc Kindze, co sprawi, że Iga zacznie drżeć o przyszłość swojej rodziny!


Kiedy Szymon (Daniel Misiewicz) - mężczyzna bardzo kiedyś ważny dla Kingi (Dagmara Bąk) - spowoduje wypadek i wpadnie w poważne tarapaty, Iwańska poprosi Kaszubę (Stefan Pawłowski), by podjął się jego obrony.

To, że Marcin wciąż spotyka się z mamą Mateusza (Eryk Pratsko), bardzo nie spodoba się Idze (Joanna Kulig).

Nie ma się czego bać!

Choć Marcin zrobi wszystko, by Iga czuła się przy nim bezpieczna i kochana, Małecką cały czas trawić będzie niepokój o losy ich związku. W końcu nie wytrzyma i wprost zapyta narzeczonego, dlaczego z takim zapałem angażuje się w sprawy Kingi. Marcin przytuli ją czule i stwierdzi, że to właśnie od niej nauczył się, by współczuć i pomagać innym ludziom.

Reklama

- Ty mi pokazałaś, że sprawy trzeba doprowadzać do końca - doda, a Iga zrozumie wreszcie, że jej ukochanemu naprawdę na niej zależy i nie wyobraża sobie życia bez niej u swego boku.

Wiele ich łączy

Tymczasem leżący w szpitalu Szymon, który - jadąc samochodem pod wpływem alkoholu - nie zatrzymał się do kontroli i potrącił policjantkę, odrzuci oferowaną mu przez Kingę pomoc.

Nie będzie rozumiał, dlaczego Iwańska nie chce, by trafił do więzienia. Sądząc, że Kinga jest ukochaną Kaszuby, nazwie ją adwokacką hieną i zażąda, żeby zostawiła go w spokoju.

Kiedy w końcu pozna sekret byłej dziewczyny i zrozumie, że ona wciąż go kocha, uczucie, jakim kiedyś ją darzył, odrodzi się... Kinga wyzna mu coś, co całkowicie zmieni jego stosunek do niej. Marcin odkryje, że matkę Mateuszka i Szymona naprawdę wciąż bardzo wiele łączy!

a.im.

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje