Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9696
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Wszystko o Dorocie, młodszej siostrze Igi Małeckiej

W życiu Igi (Joanna Kulig) i Marcina (Stefan Pawłowski) niespodziewanie pojawi się siostra Małeckiej - Dorota (Angelika Kurowska). Dziewczyna okaże się naiwną marzycielką wierzącą, że w Warszawie znajdzie idealnego mężczyznę...


Reklama

Ma 25 lat, jest absolwentką szkoły fryzjerskiej, dziewczyną znudzoną życiem u boku rodziców w małej wiosce w pobliżu Rucianego oraz randkami z tym samym chłopakiem, którego usidliła jeszcze jako licealistka.

Dorota Gajewska właśnie postanowiła wyrwać się z domu i wyruszyć na podbój wielkiego świata. W Warszawie mieszka przecież jej starsza siostra! Dorota nie widzi przeszkód, by po prostu zwalić się Idze na głowę...

Kiedy Dorota zapuka do drzwi mieszkania siostry, okaże się, że pokłóciła się z rodzicami i uciekła z domu, by uniknąć... zamążpójścia. Rodzice bowiem uznali, że nadszedł czas, by założyła rodzinę i postanowili zrobić wszystko, by doprowadzić do ślubu córki z jej chłopakiem - oswojonym według Doroty jak stare kapcie nudziarzem.

Dorota nie ma najmniejszego zamiaru żyć tak, jak to wymyśliła jej apodyktyczna matka. Postanawia budować swe życie po swojemu...

Jest wesołą i wyluzowaną dziewczyną, która co prawda chce się usamodzielnić, ale przede wszystkim jest ciekawa świata i marzy, by po prostu się wyszumieć. Poza tym w stolicy czeka na nią poznany przez Internet facet! Na szczęście Łukasz (w tej roli zobaczymy Jana Wieczorkowskiego) w realu zrobi na Dorocie tak samo dobre wrażenie, jakie zrobił podczas randek wirtualnych.

Zakochana i zauroczona mężczyzną, którego uważa za swą pokrewną duszę, nie będzie zdawać sobie sprawy, że dorosłe i samodzielne życie wcale nie polega tylko na tym, by dobrze się bawić. Nie będzie jej jednak wcale śpieszno do szukania pracy i mieszkania!

Dorotę poznamy już w 3. odcinku 3. serii "O mnie się nie martw" (emisja w TVP2 w piątek 25 września o godzinie 20.10).

W roli młodszej siostry Igi Małeckiej zobaczymy Angelikę Kurowską, absolwentkę warszawskiej Akademii Teatralnej, aktorkę znaną dotąd z epizodów m.in. w "Na Wspólnej", "Pierwszej miłości", "Julii", "Rezydencji" i "Przepisu na życie". Angelika ma też na swoim koncie udział w spektaklach Teatru Polskiego Radia, jest również utalentowaną... sopranistką, biegle włada językiem angielskim, gra na pianinie i świetnie tańczy.

Czy udział w "O mnie się nie martw" otworzy jej drzwi do wielkiej kariery?


Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: O mnie się nie martw (serial) | Joanna Kulig

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje