Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9405
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Wiktor i Beata będą mieli... syna!

Aśka (Aleksandra Domańska) będzie niespodziewanie świadkiem bardzo radosnej chwili w życiu swego ojca. Beata (Marta Ścisłowicz), nie zważając na jej obecność, poinformuje bowiem Wiktora (Andrzej Zieliński), że będą mieli... syna.


Reklama

Związek z Beatą Wiktor długo utrzymywał w tajemnicy przed wszystkimi. O tym, że spotyka się z rówieśnicą własnej córki, do niedawna nie wiedział nikt! Zarzycki bał się reakcji Aśki, która przecież w czasach liceum była koleżanką ze szkolnej ławy jego ukochanej... Na szczęście córka prawnika okazała się dojrzałą, mądrą kobietą i po prostu bez słowa zaakceptowała związek ojca, dając Wiktorowi wyraźnie do zrozumienia, że poprze wszystko, co uczyni go szczęśliwym.

W 3. odcinku 2. serii "O mnie się nie martw" Zarzycki znów nieświadomie wystawi Aśkę na ciężką próbę. A wszystko za sprawą koperty w wynikami USG, z którymi jak bomba wpadnie do kancelarii Beata!

- Jesteś żywym dowodem moich kompetencji pedagogicznych - powie Zarzycki Aśce, gdy po rozmowie z jednym z klientów znajdą się sam na sam w jego gabinecie.

Kiedy Joanna w odpowiedzi zaproponuje, by poszli gdzieś razem na kolację, do pokoju wkroczy bez pukania Beata, krzycząc od progu:

- Chłopczyk! Będziemy mieć synka!

Zaskoczony Wiktor w jednej chwili zapomni o stojącej obok córce i rozpromieniony weźmie od Beaty kopertę z wynikami USG, nie mogąc uwierzyć w swoje szczęście!

- Tu masz czarno na białym, że synek - usłyszy od dziewczyny i zacznie wpatrywać się w wydruk, po czym czule obejmie ukochaną.

Tymczasem Aśka, czując, że z kolacji z ojcem na pewno nic nie wyjdzie, bez słowa wymknie się z gabinetu...

Czy stosunki Joanny z Zarzyckim oziębią się po tym wydarzeniu? Czy mecenas zrozumie, jak bardzo zranił córkę, nieświadomie ją ignorując? Czy Aśka nadal będzie przyjaźnić się z przyszłą mamą jej brata?

Na 3. odcinek 2. serii "O mnie się nie martw" Dwójka zaprasza już w piątek - 20 marca - o godzinie 20.10.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje