Reklama

O mnie się nie martw

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 9696
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"O mnie się nie martw": Wielka draka o piosenkę! Krzysiek autorem przeboju?

Krzysiek (Paweł Domagała) będzie pewny, że nowy przebój znanej piosenkarki to plagiat piosenki, którą napisał dla córki z okazji Szkolnego Dnia Utalentowanych Ojców. Małecki postanowi dochodzić swoich praw i oskarży gwiazdę o plagiat!

Czy to możliwe, że wielki przebój Leny Fabickiej (Natalia Sikora) jest plagiatem? Krzysiek, który identyczną piosenkę napisał kiedyś dla Oliwki (Oliwia Dąbrowska) i zaprezentował podczas jednej z uroczystości w szkole córki, nie będzie miał wątpliwości, że Lena ukradła jego dzieło!

Reklama

Małecki najpierw dopadnie Fabicką pod gmachem TVP. Wychodzącej z budynku gwieździe zarzuci kradzież, ale piosenkarka kategorycznie zaprzeczy, jakoby dopuściła się plagiatu. Krzysiek postanowi zwrócić się o pomoc do Laury (Katarzyna Zielińska). Nie zdąży jednak wyłuszczyć mecenas Curyło swojej sprawy, bo prawniczka spławi go, twierdząc, że nie ma czasu zajmować się bzdurami. Małeckiemu nie pozostanie nic innego, jak odwiedzić Martę (Katarzyna Ankudowicz) i poradzić się jej, co ma zrobić.

W kancelarii Kaszuba&Zarzycki natknie się na Marka (Krzysztof Stelmaszyk). Adwokata zaciekawi sprawa Krzyśka. Zaprosi go do gabinetu, nie mówiąc, że jest u niego akurat... Lena Fabicka. Okaże się, że piosenkarka przyszła do Kaszuby i zwierzyła mu się, że - to jej słowa - jakiś wariat goni ją po całym mieście i utrzymuje, że ukradła mu piosenkę!

Konfrontacja Krzyśka i Leny wykaże, że rzeczywiście gwiazda słyszała utwór Małeckiego i zainspirowała się nim, pisząc swój nowy przebój. Zaproponuje Krzyśkowi ugodę i zaprosi go na swój mini-recital do jednego z klubów. Małecki odda swoje zaproszenie Marcie...

Po przemyśleniu sprawy Krzysiek dojdzie jednak do wniosku, że musi stawić czoła nieuczciwej wokalistce i upomnieć się o swoje. Pójdzie do klubu i będzie świadkiem bardzo nieprzyjemnej sceny, jaką Lenie zrobi jej kochanek Mikołaj (Michał Kitliński). Gdy mężczyzna zacznie szarpać Fabicką, Małecki rzuci się w jej obronie i unieszkodliwi napastnika. Lena postanowi zrewanżować mu się za pomoc...

Czy Fabicka uzna roszczenia Krzyśka i zgodzi się umieścić jego nazwisko - jako autora przeboju - na swej płycie? Jak wobec Małeckiego zachowa się będąca świadkiem całego zajścia Marta?

Na 9. odcinek 4. serii "O mnie się nie martw" TVP2 zaprasza już dziś - w piątek 6 maja - o godzinie 20.40.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje